Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp, Humana, Milupa, Milumil...

Hipp, Humana, Milupa, Milumil közül melyik cég termékei a megbízhatóbbak és miért?

Figyelt kérdés
Tejpépet szeretnék vásárolni, amit 6 hónapos kortól lehet a babának adni. Nem tudom, melyik cég terméke, miért jobb, mint a másik. Esetleg összetétel alapján. Ár nem számít.

2013. ápr. 19. 08:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Közbe rájöttem, hogy a Milumil az Milupás termék.
2013. ápr. 19. 09:01
 2/7 A kérdező kommentje:
Hippnek vannak biotermékei ugye?
2013. ápr. 19. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

A milumil nem milupás termék, hanem a milupa milumiles termék.

Ugyanis a milumil megvette a milupat.

Én hippet nem adnék. Abból árát bébiételt adnék.

A milumil nagyon jó es megbízható.

Illetve a milupa vaníliás is isteni finom

2013. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

* Abból csak

bébiételt adnék.

2013. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milupa, Milumil, Humana tejpépet, tápszert adtam a gyerekeimnek, de csak mert ezeket megették, a Hipp-et nem ették meg. Bébiételek közül is jobban szerették a Kecskemétit és az Univert.

Amúgy a Milupát szerették a legjobban. Amúgy szerintem mindegyik megbízható, én azt adtam nekik, amelyiket a legjobban szerették.

2013. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a Milumil vaníliás és Hipp barackos tejpépet evett, attól függ melyik ízlik a gyermekednek!

6 hónapos kortól már vannak gabonás pépek is!

Ha az ár nem számít, akkor kóstoltathatsz vele sokfélét. Bár a Hipp, A MIlumil,Milupa 8-900 ft, van ennél drágább is, de olcsóbb az csak a dm és rossman márkás.

Esetleg ha a gyermekorvos ír receptre, a Milumil Sinemil, és Sinlac biztosan megbízható tejpépek!

2013. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a babanetről veszem a Milupa és Milumil termékeket, a Brendonból a Hipp, a humanaportálról a Humana termékeket, itt találtam a legolcsóbban, illetve ha tescóban auchanban van akcióban. Mindet nagyon szereti.
2013. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!