Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velem van probléma? Paranoiás...

Velem van probléma? Paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Párom rokonait,családját nem nagyon ismerem,külföldön élünk,itt is ismerkedtünk meg,nem sűrűn járunk látogatóba.Született egy gyerekünk,megyünk haza egy kis időre együtt hárman és gondoltuk csinálunk egy bulit,ahova mindenki eljön és lehet,unokázni,beszélgetni stb.

Elkezdtük a szervezést,de már jó páran bele-bele szólnak,kérdezősködnek miért úgy miért ott csináljuk,milyen kaját vegyünk és ha nem azt akkor miért nem stb.Én ezt nehezen viselem,mert nem értem miért is kellene nekem megindokolni miért választok ki pl. egy helyet vagy egy ételt.Természetesen nem az én családomról van szó,hanem férjem édesanyjáról,aki nem nevelte egy percig sem és a nagymamamáról.Sok embertől hallom,hogy el kell engedni ezeket a fülem mellett,de én nem birom,meg hát választ várnak a kérdéseikre.Vagy velem van a baj?Ti hogy birjátok ezeket vagy a hasonló helyzeteket?Ha nekem egy országban kellene laknom a családdal,tuti elköltöznék:)


2013. ápr. 19. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek, nem bírják ki, hogy ne szóljanak valamibe is bele. Finoman közölni kell velük, hogy ti szervezitek, a ti döntésetek. Ha továbbra is forszírozzák, akkor adhatsz választ: Jó, majd meglátjuk. Ennyi elég, nem kell belebonyolódni semmibe sem. Szervezzétek csak, ahogy akarjátok. Ha nagyon aggályoskodnak lehet közölni, hogy ha nem tetszik nem kell eljönni. Ennyi.
2013. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!