Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdő anyukák! Első anyák...

Kezdő anyukák! Első anyák napjára milyen egyszerű dolognak örülnétek a "gyerektől"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még kicsit arrébb van az anyák napja, de most van időm. A kislányunk 8 hós lesz akkor, szóval ez az első igazi alkalom. Tavaly bekereteztem egy ultrahangos képet, idén is hasonló "szaktudást" igénylő dologra gondoltam... De fényképes dolgot nem akarok újra elsütni, kreatív pedig nem vagyok.

Valami EGYSZERŰ ötlet a virágon kívül?


2013. ápr. 19. 13:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz más ötlet, bevállalom ezt a lenyomatos dolgot. sak túléljük mindketten..
2013. ápr. 19. 13:34
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó móka lesz,tetszeni fog neki :)
2013. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bár fényképeset nem szeretnél, de egy olyan párnát csináltathatnál, amelyiken 2-3 kép van. Egy ultrahangos, egy újszülött és egy friss.
2013. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy, hogy szórakozásnak vegye :) Csináljatok pár papírra nyomatokat, nevetve, viccelve, aztán majd csak az egyik olyan lesz hogy még ajándéknak is jó lesz :)
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egy átaludt éjszakának örülnék! :/
2013. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kéz/láblenyomat+fotó a kicsiről keretben.vagy zsepitartó,ékszeres doboz a pici képeiről vagy ilyesmi...
2013. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!