Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, hogy Apa...

Normális dolog, hogy Apa minden péntek este éjjel jár haza (2-3 óráig tartó szolid bulik a haverokkal), miközben én a második gyermekünket várom? (Első babánk 20 hónapos. )

Figyelt kérdés
Nem vagyok maradi vagy ilyesmi, de nagyon érdekel,hogy ez máshol hogy működik. Mi lesz, ha két gyerekünk lesz? Akkor is elmegy majd? Kezd elegem lenni...

2013. ápr. 20. 00:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan irigyelnék a helyzetedet. A párommal elég sokat ittunk mindig is, nem mondanám magunkat alkoholistának, mert ha 1-2 hétig nem ittunk, semmi bajunk nem volt. Aztán én teherbe estem, mondtam, hogy ha mindketten megváltozunk a piciért, akkor megtartjuk. Én mindent megtettem, egyből letettem a piát, a cigit. Ő is. Tudod meddig? A 12. hétig. Végig itta a terhességemet, minden egyes nap részegen jött haza. Nem volt tőle agresszív, csak baromi idegesítő, meg hát amúgy is... Mindig csak vártam és vártam én hülye, hogy észbe kapjon. Gondoltam ha eljön UH-ra akkor felfogja. De nem így lett. Gondoltam ha elköltözünk, és új életet kezdünk megváltozik. De nem. Gondoltam ha megszületik a pici, na majd akkor. Mi más hatna rá jobban? És nem. Végig ivott. Visszakerültem a kórházba, meg kellett műteni. Látogatni kocsmából jött, és kocsmába ment. Sok sok vita és nehézség árán, de jobb lett a helyzet. Most tartunk ott, ahol ti. És annyira boldog vagyok, hogy csak ennyit jár el, és mindent megadnék, hogy ez így maradjon. És ha hiszed, ha nem, rengeteg ilyen férfi van, mint az enyém. És annyira jó lett volna, ha csak péntekenként jár el már az elejétől! Ezzel csak azt akarom mondani, hogy értékeld ami van, mert lehetne sokkal rosszabb is! Egyáltalán nem sok az a péntek SAJNOS a mai férfiaknál.
2013. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na, akkor ha már voltatok olyan kedvesek, hogy reagáltatok a hülye tipródásomra...:


1:50-kor ért haza, 5 perc alatt jött fel a lépcsőn, végignevettem hang nélkül, ahogy levetkezik, kimegy a fürdőszobába, majd újabb 5 perc alatt megtalálta a pizsama nyílását, ahol belebújhat...

Nem volt satu részeg, de beszélgetni nem tudtunk volna... :)

Lefeküdt, majd átnyúlt a térfelemre és megsimogatta a pocakomat... ezen a ponton már nem nevettem, hanem legördült egy könnycsepp, én is felé fordultam, és egymást átölelve aludtunk el (ami máskor rohadt kényelmetlen, de most egyáltalán nem zavart)...

Ma reggel kissé hűvösebben köszöntem neki, mikor lejött a konyhába, és azóta azt sem tudja hogy kedveskedjen. Simogat, kérdezgeti, hogy kell-e valami, segítsen-e, elmegyünk-e sétálni a Kicsivel du.?

Szóval tudom, hogy nagyon szeret, én is őt, csak olyan jó lenne mondjuk minden második péntek kimenőre...

Ha így marad, akkor megpróbálok én egy kicsit elnéző lenni, mert tényleg lehetne sokkal rosszabb!

Két kisgyerekkel egy anya mi mást tehetne?!

2013. ápr. 20. 14:05
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól van ez így, ha nekinszüksége van egy kis lazításra és tényleg csak heti egyszer, akkor menjen csak. Ha te akarnal, gondolm te is mehetnél, persze megértem, hogy te nem mész. Az én férjem is eljárt szombatonként pár barátjával, de ez kifejezetten jót tesz a kapcsolatunknak. Teret kell adni, kell egy kis szabadság, persze tiszta jatekszabalyokkal. És indulás előtt mondd neki, hogy érezze jól magát. Hidd el, mégjobban fog szeretni és büszke lesz rád:-)
2013. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg a problémát, hogy elmondtam neki, hogy nincs semmi kifogásom ellene, ha néha elmegy sörözni a haverokkal, mert kell néha a kikapcsolódás, a társaság. Viszont szépen megkértem, hogy a viták, veszekedések elkerülése végett annyit tegyen meg értem, hogy elmondja kivel megy és hová, és hogy kb. mikor fog hazajönni (Nem azért, hogy ellenőrizzem, hanem addig sem lógok az ablakban idegesen, hogy vajon mikor jön már, vajon nincs -e baj). Arra is megkértem, ha elhúzódna a "buli", küldjön egy sms-t, hogy rendben van, és késik. Azóta nem veszekszünk.
2013. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!