Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam külön szobába...

Hogy szoktassam külön szobába a 2éves lányomat? Eddig mellettünk volt/van a kiságya és úgy aludt, meg átjött mellénk.

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Átteszed a kiságyát.Mesélsz és megvárod,míg elalszik.

Ha bemászik közétek,visszakíséred,mert sosem fog leszokni.Nagy erőfeszítés és türelem kell hozzá,mert nehéz lesz.De következetesnek kell lenni.Nem aludhat ott.Amikor valakiknek ezt válaszoltam,hogy nem szabad megengedni az első perctől fogva,hogy a két szülő között aludjon,mert nem lesz jó vége ,nagyon lepontoztak.Pedig tapasztalat.

2009. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld tudatosítani benni, hogy az az Ő szobája, az Ő ágya, szépítgessétek, kapjon esetleg valami kis új dolgot. Hangsúlyozd, hogy ő már milyen nagylány, hogy külön szobája van, ami csak az övé.

Valamelyik gyereknél beválik...

2009. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Ez igaz,minden könyv amiket leszólnak is ezt mondja mindig -úgy kezd ahogyan folytatni szeretnéd.Ha rászoktattad arra,hogy veletek alszik akkor neki ez a normális.Viszont neked is tisztába kellett lenned azzal,hogy lesz ő nagyobb is.Én azt mondom egy gyereknek meg kell adni azt amit akar,de ésszel.Én is magam mellé teszem éjjel első perctől kezdve,de sosem raktam be a közös ágyunkba.a szobájában van egy junior ágy-most azon nyomorgok mellette,de ha eljön az idő,hogy egyedül is alhat benne,nem leszek mellette.sztem erről könnyebb lesz leszokatni,mint magáról arról,hogy a ti ágyatok az ágya is volt eddig.Mert nemcsak a közelségeteket szokta meg hanem az ágyatokat is a magáénak tekinti..sztem.Bár tudom ez sokaknak nem tettszik ez a vélemény ,én így gondolom..15hós baba mamája
2009. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!