Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesti kismamák? Hol...

Budapesti kismamák? Hol vásároltatok a babának? Babakocsi, kiságy. Stb.

Figyelt kérdés

Reális,nem elvadult árakon szeretnénk beszerezni a dolgokat.:)

Minél több ötletet várok!


2010. nov. 25. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár nem Bp-i vagyok, de ezt a boltot tudom ajánlani, nincsenek elszállva az árakkal eggyáltalán!

[link]

2010. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a Mária bababolt. Mi néztük a Bergont is, ott inkább babakocsik vannak, kiságy, pelenkázólap is van, de azok olcsóbbak a Máriában.

Ha jól akarsz kijönni, érdemes több boltot is megnézni, ne egy helyen vegyetek mindent, mert van, ami olcsó és akciós, de másban drága.

Tudok ajánlani egy boltot, Páskomliget 31 szám alatt van, nagyon kicsi üzlet, de a babaruhák sokkal olcsóbbak. Kismamaruhákat, Anita melltartókat is árul.

2010. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

www.babadiszkontaruhaz.hu

itt elég jó árakon jó cuccok vannak.

2010. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

Nagyon célirányosan szeretnénk menni,mert a párom nem nagyon bírja a vásárlást...:/

Szóval várom még az ötleteket!!!:)

2010. nov. 25. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A Mária bababoltot nagyon szeretem (Visegrádi utca), nagy a választék, és nem horribilis áron. (Üdülési csekket is lefogadnak - ezt csak azért írom, hátha valakit érdekel.) [link]

A Bippa Kft. is tök jó. [link]

Ahol még mi voltunk, az a Baby Outlet a Soroksári úton, az sem rossz. [link]

2010. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a ruhákat a Brendonban vettük, és a Minimanóban. A Minimanót tudom nagyon ajánlani, mindent megtalálsz benne, de tényleg mindent! A kiságyat és a pelenkázót az ikeában vettük. A többi felszerelést (babakád,hőmérő,matrac,lepedő,stb) ezeket szintén a minimanóban.
2010. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mi a babakocsit, kiságyat, pelenkázót itt vettük.

Ruhákat meg leginkább a C&A, Cora, Tesco, Auchan üzletekben.

A bababoltban egyébként kapsz (összeghatártól függően) kedvezménykártyát. Erre érdemes rákérdezni!

A babkocsiból mi az utolsó, kiállítási darabot vittük el, ezért 10ezer ft-tal olcsóbban odaadták. :)

2010. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket...Jövő hétvégén indul a bevásárlás.Elvileg.:)
2010. nov. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!