Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Székrekedésre megoldás?

S. O. S. Székrekedésre megoldás?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 és fél hónapos. Nem rég kezdtem a hozzátáplálását,bár inkább még csak kóstolgat. Kétszer kap egy nap pépeset,bár nem mindig eszi meg,de ha megeszi,akkor olyan 60-80 ml körül. Két napja nincs kakija,és fáj is a hasa tőle. Próbáltam olyat adni neki,ami székletlazító,ma kapott céklát,meg szilvát is,de nem kakilt még. Próbáltam hőmérőzni,de az sem segített. Van valami bevált módszere valakinek? Vagy mit adjak neki,hogy segítsek rajta? Kérem aki tud segítsen, első babás anyukaként még nincs tapasztalatom.. Köszönöm!
2013. ápr. 20. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni leavolac szirupot. Reggeli előtt adjál neki és akkor lesz kakija :) Nálunk ez nagyon bevált az első hetekben. És nem szokik rá
2013. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp tuti segít. A kisfiamnak is sokszor van kaki gondja. 10db 550ft körül van.
2013. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért van szèkrekedése, mert még meg kell szoknia a szilárd ételt a bèlrendszerének. Kislányom is így volt, egy ideig az is fogta a hasát, ami elvileg székletlazító. Én is a Laevolac szirupot ajánlanám, csak kisadaggal kezdj, mert haspuffadàst okozhat. De nekünk bevált és valóban nem okoz hozzàszokást.
2013. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vett a párom szirupot,még nyitva volt a gyógyszertár az Auchanban. Reggel adok neki,remélem segít.
2013. ápr. 20. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a higított baba őszilé vált be!
2013. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!