Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti székrekedésre...

Terhesség alatti székrekedésre valami "helyi" megoldás?

Figyelt kérdés

kicsit gusztustalan,de nem is tudom hogy írjam le.

tehát 3.napja,hogy nagyon nehezen van székletem.(kis mennyiség nagy harcok árán).az inger megvan,és jönne is ki,csak nagyon be van keményedve.Erre valami praktika?

Pl a glicerines kúp jó lenne rá?Hogy / miként hat ez a szer?


2009. dec. 26. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia

próbálj meg enni sok narancsot, az még egészséges is, gyerekeknek is szokták ajánlani,mert a narancs az meglazítja a székletet, orvos kérdezése nélkül szerintem ne használj kúpot....

2009. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hm,érdekes,a patikus 2hete azt tanácsolta kevesebb narancsot egyek,mert a rostjai nehezebbé tehetik a székletet.

próbálok sokat inni,változatosan enni...de nem hiszem ha most másképp étkeznék az már az "ott" meglévőt is meglazítaná.

2009. dec. 26. 13:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A glicerines kúp fokozza a székelési ingert és síkosabbá teszi a végbelet, hogy könnyebben távozzon a széklet.
2009. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En is kiprobaltam mindent szedheto hashajtok teren, rostdusan eszunk, megis majd meghaltam a wc-n (elnezest) minden egyes alkalommal, ugyanaz az erzes, mint amit leirtal. Nekem a glicerines kup az egyetlen, ami segit, semmi mas, nem is tudom mi lenne velem nelkule.
2009. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es a glicerin gyakorlatilag cukor, ugyhogy teljesen biztonsagos. Aki azt mondja, hogy inkabb ne hasznalj kupot, annak meg nem volt igazi szekrekedese.
2009. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamilla teát igyál, és minél töményebb annál jobban hajt.

Reggelire műzlit!!!

2009. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a narancs és egyéb rostos ilyenkor egyáltalán nem használ már erre... egy hasmenés ugyan segítene "kitolni", de azt nem kéne mesterségesen előidézni. a vazelin kenőcs is jó még erre..... hát ha gusztustalan ha nem, ez van. kitartás.
2009. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Kamilla teát gyümölcsteával keverve iszomde lehet ezután kihagyom belőle a gyümit.

a glicerines kúpot lehet recept nélkül is venni?mert akkor holnap reggel a patikában kezdek(áruházi)

2009. dec. 26. 14:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan székletlazítót vettem,amit terhesek is szedhetnek:GASTROVITBAKT!(ezenkívül persze van több fajta)

Nálam semmilyen praktika nem vált be, csak ez!A használatával rendszeres lett,és puhább állagú!

20h terhes

2009. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A glicerines kúpot lehet recept nélkül kapni.
2009. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!