Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fog így lefogyni? Elég...

Nem fog így lefogyni? Elég neki amit megiszik?

Figyelt kérdés
Nem értem.Miért nem egyszere eszi meg a tejet vagy a tápszer 7-hetes babám?Ez így van születése óta.Másnak a babája egyből megeszik 120-130-ml-t még az enyém 80-90-ml-t kb több mint félóra alatt .Eszik 20at pihen böfög és ez így megy. Valaki van még így?
2013. ápr. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig az a baj, hogy előkerül az a szösszenet, hogy "másnak a babája"...Tök mindegy mit csinál más babája, mert nem egyformák! A nagykönyvet sem olvassák a kicsik, hogy mi az átlagos mennyiség, amit enniük "kell".


Amúgy az enyém sem evett sokat, 130 ml-t vagy 4 hónaposan ivott meg csak, előtte ennél csak kevesebbet, és ő is sokáig evett.

Viszont nem is nézegettem, hogy a szomszéd babájának mennyi az adagja, mert közben a lányom egy jól fejlődő gyerek volt!

Nektek is van biztos mérés a védőnőnél, ott majd látod mennyit nő (akár súlyra, akár hosszra). Otthon ne méregesd szerintem. Az csak stresszeli az embert.

Ha van elég pisis-kakis pelus, akkor nagy gond nem lehet.

Amúgy ha éhes lenne, és kínálod, akkor megenné!

2013. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ebben a korban normális ha ennyit eszik nincs vele semmi baj, naponta 5-6 pisis pelusnak kell lenni és ha jó fejlődik mellette akkor elég neki a tej :)
2013. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az még eszembe jutott, hogy esetleg lehetne cumisüveget váltani. Ha sokat böfizik, biztos sok levegőt nyel, és ez lehet a cumisüveg miatt is.
2013. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a végefelé mindig bele alszik és így már a maradékot már nem eszi meg.A cumisüveg az szerintem jó.
2013. ápr. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!