Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kissé indiszkrét a...

Anyukák! Kissé indiszkrét a kérdésem, ne haragudjatok. Ti hogy találtatok vissza egymáshoz a párotokkal a baba születése után?

Figyelt kérdés

A mi helyzetünk nem egyszerű. Vesz.terhes voltam a 17.héttől,ettől kezdve nem volt szex. Egyszer! örömet okoztam neki,mert nem láttam jelét,hogy igényelné. Amikor a terhesség vége felé jártam,mindig hajtogatta,hogy mennyire jó lesz újra együtt lenni... Alig vártam hát,hogy leteljen a 6 hét. Kaptam gyógyszert,szedtem is szépen,de csak nem történt semmi. Aztán megbeszéltük,azt mondta,hogy rosszat tett neki az,hogy bejött velem a szülőszobára. Majd egy idő múlva azt mondta,hogy az már nem gond,túltette magát rajta. Akkor jött azzal,hogy amíg egy szobában van velünk a gyerek,addig neki nem megy. Így húzódik már 7! hónapja,hogy egymással legyünk. Nagyon bánt,mert nagyon vágyom rá,de ő nem lép. Nekem semmi önbizalmam,még nem vagyok a régi testileg és szerintem már nem is leszek. Sírni tudnék emiatt,de nem teszem. Ő közeledik felém,vagy nem is tudom ezt minek nevezzem,de mindig akkor,amikor lehetetlen lenne a dolog. Estére én vagyok hulla és örülök,ha végre ágyba kerülök. Jelenlegi helyzetben egy szobában vagyunk cakkumpakk,nincs másik,de mire költözünk,az még minimum egy év... Én addig belepusztulok a hiányába! Mondja,hogy majd szeretne testvért a fiúnknak,de így mégis hogy? Abban sem vagyok biztos,hogy én akarnám,tudva ezeket. Félek lépni,de tudom,hogy kéne. Hogy tehetném túl magam azon,hogy ne egy undorító valakinek lássam magam? A melleim megereszkedtek,megnőttek,a mellbimbóim szintén,szétrepedt a bőröm... Teljesen el vagyok keseredve. Mindenem a fiam és akkor sem bánnám,ha 180 kg lennék és répa nőtt volna az orrom helyére.. De nem tudok így felszabadult lenni,nem tudok semmit. Segítsetek,kérlek!

Egy elkeseredett anyuka


2013. ápr. 21. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán már elég nagy a kisfiad ahhoz, hogy egy napot, vagy akár egy hétvégét eltöltsön valamelyik nagyinál,keresztszülőnél. Így lenne egy kis időd magaddal és egymással foglalkozni.
2013. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is veszélyeztett terhes voltam, így nálunk sem volt szex hónapokig. Viszont utána nálunk helyreálltak a dolgok, szerencsére.

Szóval szerintem a kettesben létet, intimitást kellene meogldanotok, mert így hogy már rá is vagy teljesen parázva a témára, csak rosszabb lesz a helyzet. Ha 1 szobás a lakás, esetleg más helyiség nem jöhet szóba? Pl. fürdőszoba, előszoba vagy akár még a konyha is?? Vagy a kisfiút nem tudjátok pár órára nagyiékra vagy valaki rokonra, barátra bízni? Esetleg elutazni hosszú hétvégére valahová a férjeddel (vagy akár a gyerekkel együtt, de akkor külön szobás helyet kérni). Szerintem ha a férjed közeledik, akkor azt jelenti, hogy ő is akar téged, és valószínűleg ő is ki van már éhezve. Nem hinném, hogy a kis testi "problémáiddal" lenne elfoglalva. Viszont sokáig ezt nem lehet így húzni, mert teljesen el fogtok hidegülni, és esetleg máshol keresi majd a boldogságát. Egészséges emberek azért bírják hónapokig, évekig szex nélkül, pláne ha nem is egyedül élnek.

Ha este fáradt vagy, akkor aludj napközben pár órát, pl. amikor a gyerek is alszik (gondolom, a férjed dolgozik napközben).

2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két felnőtt ember, akik már gyereket vállaltak, meg kell, hogy beszéljék azt, hogy nincs szex egy éve. Ezt nem lehet "jelekkel", meg "talán kezdeményezésekkel" megoldani. Ki kell mondani mindent. A lelki kapcsolatotokat építsétek újra, csak utána jöjjön a testi. Nem az a lényeg, hogy szexszeljetek, amíg beszélgetni sem tudtok nyíltan. Mondd el neki a testedről alkotott véleményed, mondja el ő is, mit érez. Szerintem itt nem testi vágy a gond, hanem komoly kommunikáció hiány. Mindketten közelednetek kell a másikhoz, és nem eljátszani az erős nőt és erős férfit, hanem megnyílni egymás előtt. Nem kell tökéletesnek lenned, a férjed sem az, sem testileg, sem lelkileg. Őszinteség, beszélgetés, és később a testi dolgok is maguktól jönnek. A legnagyobb bajt minden ilyen kérdésben abban látom, hogy rejtőzködnek a párok egymás előtt.
2013. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!