Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -Lehet baj? Aggódjak?

-Lehet baj? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Keresztlányom véletlen "ráesett" a 3 hetes kisfiamra és megnyomta oldalról a hasát. Így kivülről nincs baj mert nem sir meg eszik is rendesen.
2013. ápr. 21. 21:01
 1/6 Faff0529 ***** válasza:

Szia!

Figyeld a kisfiút mindenképpen! Ha valami gond van, akkor az pár órán belül szerintem kiderül. Nem lesz rövid és nyugis éjszaka, kitartás!

2013. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes testsúlyával esett rá vagy hogyan?
2013. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak az ágyon ahogy leült mellé egy kicsit megbotlott de nem volt vészes ráesés meg nem is sirt a pici utána. Csak aggódok.
2013. ápr. 21. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is sírt, akkor talán meg se nyomta. Biztosan sírt volna ha fáj neki.
2013. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én mindjárt ilyen belső vérzéstől kezdtem el félni meg ilyenek. Túl parás vagyok azt hiszem. Ez evés közbe történt és simán evett továbbb abba se hagyta csak egy kicsit nyekkent. Első baba és úgy néz ki túl aggódom a dolgokat.
2013. ápr. 21. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyomkodd meg a hasát, ha fáj neki sírni fog.
2013. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!