Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Több dolog érdekelne....

Anyukák! Több dolog érdekelne. Kislányom mindjárt 1 éves. Hogyan tápláljam ezután? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Eddig így ment: 7-8 200ml tápszer, 9:30-10:30 gyümi, 13-14 zöldség, husi, krumpli vagy rizs, vagy tészta, 16-17 tejpép vagy joghurt, 20-21 200ml tápszer.

Ezután ugyanez csak tápszer helyett tejital? Vagy váltsam ki a reggelit mondjuk kifli+sajt és mellé a tejital? A másik, hogy eddig úgy volt, hogy fürdés, tápszer alvás. Arra gondoltam, ha kiváltom a vacsit, logikusabb lenne vacsi, fürdés, alvás, nálatok ez, hogy van? A harmadik dolog, hogy úgy látom, hogy az egyik fogából letört egy pici darab, így biztos, hogy hamar romlani fog? Pedig még csak most jött ki! Köszi a válaszokat!


2013. ápr. 22. 11:14
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:

Reggelire mehet kifli, sajt, vaj, tej, vagy tea..

Nem kell mindenáron tápszer, adhatsz már normál tehéntejet neki.

2013. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én reggel (7kor) 240ml tej (tehéntej) néha rakok hozzá mézet vagy gyümölcsturmixként, vagy kakaó havonta 1×, tízórai (9kor) 190gramm gyümölcs, ő 11-12között fekszik, ahhoz iszik 50ml tejet. 1-2között ebéd ami 190-250gramm főzelék, már mindent eszik amit mi is (kivéve a füstölt és szalonna), ebéd és uzsi között adok neki néha vaami gyümit, keveset amit elrágcsálgat, vagy bulátát, kölesgolyót, uzsonnára eszik joghurtot, krémtúrót, vagy szendvicset (fél4-5körül), este fél7-7kor van nálunk fürdés, utána 7-fél8kor alvás előtt 240ml tejital és szunya reggelig!
2013. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Bocsánat reggel nem 240ml tejet iszik csak 200-at! :)

2013. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
utolso! milyem tejet? marka es zsirtartalom is erdekel:-)
2013. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lidl és Aldiba veszek tejet, de 90%-ba a Lidlbe, mert a Pilos nagyon jó összetételében is! 2,8% os tejet adok! Bár nekem a védőnő azt mondta, h nyugodtan adjam reggel/este, de én este ugye tejitalt adok azért! 2évesen pedig elfogom hagyni a tejitalt és csak tejet adok! De van olyan nap, amikor pl. este is tejet kap!
2013. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 hónapos, kb 11 hónapos kora óta így van: reggel gyümölcs gabonával, tízórai "tejital", nálunk növényi tejből, ebéd mint mi, uzsi tejital, vacsi velünk, amit mi, kenyér salátával, vagy kása gyümölccsel. aztán fürdés és szopi.


a fogát mutasd meg fogorvosnak, fontos, hogy ne romoljon, mert akkor romlik a maradandó is, ami ott lesz. lehet ecsetelni a letört fogat.

2013. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Különösen a fogra vonatkozót! Voltunk fogorvosnál és leecselték neki, meg picit megreszelték. Azt mondták, hogy nem a maradandó fogak, hanem a mellette lévők miatt kell ecsetelni!
2013. ápr. 26. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!