Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókát általában mennyi idős...

Járókát általában mennyi idős koráig használja a baba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon-nagyon bevalt a jaroka!!!! Amiota osszeszereltuk, a kislanyom naprol-napra ugyesebb. Egyszeruen imadja! Persze en nem 'bortonnek' hasznalom, igy ha latom, hogy unja, akkor kiveszem. Minden sarokban mas es mas jatek van. Soha nem teszem tele jatekokkal a jarokat, inkabb gyakrabban cserelem azokat. Bar ahogy egyre ugyesebb, ugy szoritom hatterbe a hasznalatat. Hadd menjen!!! :))) most 5 honapos.
2013. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában kezdtük el használni és max. félórát van benne amíg olyan dolgom van, megszokta és eljátszik benne mert tudja hogy amint lehet kiveszem.Most 15 hónapos és már megy de még mindig használjuk mert van amikor nem futkoshat mellettem mert veszélyes lenne vagy kirohanok a postáshoz ilyesmik,tehát nekünk bevált és szeretjük, a kiságyat csak alvásra használja.Nem tudom meddig fogjuk használni de szerintem a nyáron még biztos.
2013. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete használjuk (6 hós) A lakásba nem igazán van hely :( de muszáj volt. Ha nem lát akkor ordít, viszont van két kisebb kutyánk,így ha fürdőbe van dolgom vagy csinálok kaját stb. Ez napi 30 perc kb. Nem igazán tetszik,de kell :( a szőnyegen van napközben ,hogy ne legyen útba és ha a picit leteszem a szőnyegre ahhoz arrébb kell húznom a járókát a padlóra és kerülgethetem :(
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!