Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a 9 hónapos lánykátok,...

Mekkora a 9 hónapos lánykátok, milyen ütemben fejlődik?

Figyelt kérdés

Enyém 70cm hosszu és 9100gr volt a mérésnél!

3600 grmal született 54 cm rel

Már kapaszkodva mászkál ,de mászva közlekedik leginkább, 6 fogunk van, és uton a következő 2 alul, Már mindent eszik szinte amit mi, persze óvatosan módjával, darabosat is simán eszik,napközben 2x 20 percet alszik csak ,iszonyu hisztis és akaratos már most!tápszert reggel este 250 ml benyom , délben főzi saját vagy üveges ,uzsi tejpép vagy gyümit keksszel vagy üveges desszert


2013. ápr. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

8310 gramm, 73 cm volt 9 hónaposan (3330 grammal, 54 centivel született).

8 hónaposan állt fel, és ült, előtte 6 hótól kúszott.

9 hónaposan kezdett mászni, és bútorok mellett lépegetni. 5 foga volt.

Darabos kajákat utálta, 1 évig csak pépeset evett leginkább.

Éjjelt végigaludta ici-pici korától kezdve, és nappal kb. 2x40 percet aludt. 10 hótól napközben csak egyszer aludt, de ekkor már jobban (kb. 1,5-2 órát).

Nagyon jó étvágyú kislány volt, és most is az.

Ő 1 évesen volt 9100 gramm, 77 cm.

Tápszert utálta. 7 hónapig szopizott, utána nyögve nyelve tudtam tápszert "beleadagolni", 10 hónaposan viszont már nem volt hajlandó meginni.

Kifejezetten akaratos, hisztis kislány volt. Most kezd megenyhülni, 2,5 évesen.

2013. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 12 kg és 79 cm volt 9 hónaposan, igaz 4150 g és 58 cm-rel született.

6 foga volt, és ekkor még főként kúszott, mászni is tudott, de nem nagyon érdekelte. A 9. hónap végére már felállt és kapaszkodva lépkedett, 10 hónaposan indult be igazán a mászással, és 12 hónapos volt, mikor elindult :)))

9 hónapos korától már csak naponta egyszer alszik, kb 1 órát, néha többet, de van, hogy csak egy fél órát.

10 hónapos korig csak külön főztem neki, de igazán csak 1 éves korától eszi, amit mi, egyébként nagyjából úgy evett, mint ahogy leírtad...

2013. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok ismét

egyébként most 13 hónaposan 82 cm és 13 kg a lánykám :)

2013. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2750grammal és 49 cm-vel született most 70cm és 6800gramm.Nem egy jó evő...2 foga van a többivel szegénykém csak küszködik.7 hónapos korától áll és mászkál a bútorok mellett...pár másodpercre önállóan megáll,két lépést megtett egyedül,mászva közlekedik.Nála a kúszás kimaradt.2x alszik egy nap kb.1órát,az éjszakát végigalussza.Nagyon barátságos gyerek...:)))
2013. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71 cm, 8820gr volt két hete. 5,5 hónaposan kezdett kúszni, rá három hétre mászott és felállt. Most már majdnem fél percig megáll egyedül és tapsol. Reggel tápszert kap, 4-5 között kb. 120 mlt, és utána 7kor kell és megint iszik akkor már 200 mlt. 9körül alvás előtt banánt eszi, délben főzelék, uzsira gyümölcs, vagy kifli vacsira főzelék, és utána lekíséri kb. 200 ml tápszerrel. Nagyon aktív gyerek, délelőtt másfél órát alszik, délután pedig 45 percet. Imádom ezt a korszakot! :)
2013. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2, válaszoló nem sok az egy kicsit ?12 kg 9 hónaposan ,ugy tudom hogy 1 éves korára kell meg3x a súlyát!
2013. ápr. 24. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy termetű a lányom, megvan hozzá a magassága is, akkora volt egy évesen is, mint egy másfél éves, mint írtam. Egy éves kor után pedig tartani szokták a súlyukat a gyerekek, és csak nyúlnak. Gyermekorvos, védőnő, mindenki dícséri a gyereket hogy milyen formás babó! :)


Úgyhogy nem, nem sok, csak az átlag felső határa, mindenféle szempontból! :)

2013. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!