Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nagyon sovány a fiam?

Tényleg nagyon sovány a fiam?

Figyelt kérdés
3 éves, 14 kiló és 98 centi. A kardiológusnő el volt ájulva, hogy ez a gyerek mennyire sovány, a hasán a bőr össze van esve, nincs is hasa. Megkérdőjelezte, hogy egyáltalán etetem-e a gyerekemet. Teljesen kiakadtam. Egy hónapja mérte a védőnő, mindent rendben talált. Eszik is mindent, bár valóban nem tömöm sem cukros teával, üdítővel, sem csokival, keksszel, sütivel. reggelire kenyeret vagy müzlit kap, tízórai gyümölcs vagy túró rudi,ebéd főzelék, tészta vagy rizs mindig hússal, utána alváshoz iszik tejet, uzsi vagy tejbegríz vagy zabkása vagy kenyér (tejfölös, májas, lekváros, stb), vacsi ua., mint az ebéd vagy leves és még alvás előtt tej. szerintem ez nem kevés, sőt. Nagyon rosszul esett, hogy így nekem esett és meggyanúsított, hogy nem etetem a gyereket. Elhiszem, hogy sokakat felkavart az agárdi eset, de azért nem kellene ok nélkül mindenkire gyanúsan nézni.
2013. ápr. 24. 13:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugodtam!
2013. ápr. 24. 17:44
 12/13 Agika0219 ***** válasza:
az én kislányom.2,5 éves 94cm 14kg,kisfiam 11 hónapos 9,8kg és 84 cm:D..kicsit ducik ezek szerint..
2013. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fiam 5 éves, 115cm és 17 kg...akkor rá mit mondana???? egyszerűen nem hízik

Ugyanakkor a lányom, most lesz 4 éves 118cm és 23kg....

2013. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!