Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem hizik a 22 eves...

Miert nem hizik a 22 eves fiam? , Nem iszik, nem dohanyzik, jo az etvagya 170cm,52kg, nagyon sovany. Mivel etessem, hogy hizzon? Koszi Tina

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Lehet,hogy ő ilyen alkat. Jó sok zsírban tocsogó kajával etesd, vagy vidd el a mekibe v burgerkingbe. De lehet hogy tényleg csak ilyen alkat, vannak mások is akik bármit esznek, semmit sem híznak. De lehet betegség oka is, ott viszont orvos segít.

Pusy

2009. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg bélféreg is okozhatja.
2009. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
56%
Az én bátyám 26 éves, 180 cm magas és 68 kg. Csörögnek a csontjai, de akármit ehet ez nem változik. Biztos nem genetika, mivel én is és húgom is elég jó húsban vagyunk, és a család többi férfi tagjai is. Pár évvel ezelőtt derült ki, hogy az én bátyám azért nem hízik mivel drogfüggő. Ezért van, hogy ehet bármit és bármennyit, soha nem hízik. Nem számít hogy gyors kaja, vagy szalonna, egy deka nem tud rámenni. Lehet hogy a te esetedben is ez van, de azért remélem nem, mert van még rengeteg hátránya ezen kívül.
2009. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 22 éves férfi vagyok, és én se vagyok egy Fekete Laci :D Én is ilyen alkat vagyok, sose voltam nagyobb, nem tudom megmondani a pontos súlyomat, de nem vagyok vastag. Lényeg, hogy nem vagyok drogfüggő (soha, semmilyen formában, semennyit nem próbáltam, nem is fogok), és nem cigizek. Nem iszok sokat se. Egyszóval ez tényleg csak amiatt lehet, hogy ilyen alkat vagyok. :) Legalábbis remélem, hogy nem betegség, de nem hinném, mert egész életemben ilyen voltam. :)
2009. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Es ha belfereg az oka az hogyan gyogyithato?

Tina

2009. júl. 7. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:

elkell menni orvoshoz, ott a székletmintából megállapítják h bélférges e, kaprá gyógyszert és meggyógyul.

de nemhinném h bélférges, azt nemolyan egyszerű ám elkapni, külföldön lehet ha vmi egzotikus helyre utazik az ember ahol fura és ismeretlen eredetű ételt eszik, vagy itthon, de aztcsak igen rossz körülmények között.

2009. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én megmondom mi a gond, egyszerűbb mint gondolnád: nem eszik eleget. Hiába jó az étvágya, vagy gondolod te azt hogy eleget eszik, sajnos az emberek 99%-a nincs tisztában hogy mit kell enni, és Sajnos az orvosok nagyrésze sincs vele tisztában! De nem zírban tocsogó kajákat kell enni a hízáshoz, hanem egészséges kajákat, mivel nem hízódisznók vagyunk.

Én is hasonló voltam mint ő, csak még rosszabb. 18 évesen, 180 centi és 45 kiló, fiú. De sohasewm gondoltam arra hogy valami betegségem lenne, pedig sokan biztos kapásból kikiáltottak volna valmai ilyesminek. Aztán elkezdtem edzeni, rendes kajákat enni, és szépen jöttek a kilók, 3 év alatt 20 kilót nőttem, direkt nem híznit írtam, mert nagyon minimális zsír csak, sosem zsírosodtam könnyen. A nyár végére a cél a 70 kiló, bár mostmár egyre többet és többet kell enni, de még ígyis nő a súlyom folyamatosan.

www.body.builder.hu, itt van olyan hogy alapismeretek. Ezt ha elolvassátok ez mindent leír arról h mik a normális kaják (csirke+rizs, stb..), hogyan kell edzeni meg iylesmik, és onnantól kezdve csak akaraterő kérdése az egész!

2009. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
66%
de a legegyszerűbb: ha gyors az anyagcseréje, akkor tehet bármit, hízni nem fog....
2009. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

SPORTOLJON!


És egyen teljes értékű ételeket, kerülje a feldolgozott, finomított élelmiszereket, és főleg a zsíros ételeket, gondolom nem elhízni akar...

2009. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyúrjon vazze:P Én is ilyen vagyok, zsír 0% (igazi diétás, ajánlom magamat:D), izom viszont nagyon szépen jön rám, 2 hét alatt már fel is jött pár kiló, sok-sok edzés + ezáltal napi 4-5 étkezés a 3 helyett. 24/f
2009. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!