Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdésnek milyen márkájú,...

Kezdésnek milyen márkájú, hányas és hány db eldobható pelenkát vettetek a babátoknak?

Figyelt kérdés

Mennyi, milyen és hány db várt otthon, amikor a kórházból hazaértetek?

Abszolút tanácstalan vagyok.

Illetve milyen tisztálkodási szereket vettetek? Ha orvos által felírtakat, akkor azt mikor írta fel a doki?

Köszönöm előre is a kedves válaszokat!



2013. ápr. 5. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy kiscsomagú Pampers-t vettem, hogy ha esetleg nem válna be, ne maradjon a nyakamon a sok rossz pelenka. Kencéket pedig az orvos által felírtakat vettem meg. Első nap mikor hazajöttünk a kórházból, akkor jött ki az orvos házhoz, ekkor írta fel a kencéket, és a férjem elment kiváltani. Amúgy sem vettem volna semmi bolti kencét egy újszülött babának, csak gyógyszertárit, mert nekik még érzékeny a bőrük. Egyedül Babé koszmó elleni sampont vettem neki, ami nem volta recepten, mert nagy hajjal született a lányom és koszmós volta feje. De azt is gyógyszertárban vettem.
2013. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és újszülött(Nem Birn) Pampers-t vettem.
2013. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem Birn= New Birn akart lenni.
2013. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pampers new born,kis csomag. Itthon már 2-est adtam rá. 2 hónapig a doki által felírtakat használtuk,azóta penaten és gabi baba cuccokat használunk fürdéshez,popsikrém még a gyógyszertári.
2013. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Libero 2-es méret, 84 darabos. Babe sampon, fürdető, sudocream.
2013. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pampers new born (fehér csomagolásút) vettem egész csomaggal. Azóta is azt használjuk, csak a pampers active-ra váltottunk (zöld csomag).

Tisztálkodásra kiváltottuk a doki által felírtakat, de még sosem használtuk. 'Gabi'-val fürdetjük a kezdetektől.

2013. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy nagycsomag new baby premium care pampers,ezt használjuk most is csak már a maxi méretet

semmit nem váltottam ki,amit felírtak, mert az összes hydrofiles cucc károsítja a bababőrt, mert kőolaj származékból készül

biodermát használtunk és használunk a mai napig

2013. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

43 db-os pampers nem babyt vettünk. Ebből még maradt is tizenvalahány darab, kb 1-1,5 hétig volt jó rá. Utána már 2-es méret, abból másfél nagy csomag fogyott, és még nem volt 2 hónapos, mikor már a 3-mas méret kellett. Most 4 hónapos, és 4-est hord. De mondjuk az én fiam nagy, most 70 centi és több mint 7,5 kiló.

A gyógyszertáriakból a fürdetőt mai napig használjuk, szeretem. A popsikenőcsöt is használjuk, de azt felváltva a neogranormonnal. A gyógyszereket(vitaminokat) értelemszerűen adom neki ( k-vitamin, vigantol)

Ja és szülés elött 1 héttel mentem megismerkedni a dokival, akkor írta fel a kencéket,de kérte, hogy csak a szülés napjától váltsuk ki. Így is tettünk.

Mikorra vagy kiírva? Kisfiú, kislány? Jajj de jó visszaemlékezni, pedig még csak 4 hónapja :)

2013. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!