Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most kúszás mászás vagy...

Ez most kúszás mászás vagy még semmi? Videó lent


2013. ápr. 25. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát nagyon cuki falat,elnézegetném itt...nagyon ügyes 5,5 hónaposan,szerintem mászásféleség,mivel elég magasan van a popója és halad is,igaz a karocskákkal még nem dolgozik,de ha erősödik,az lesz az!legyen sokat hason,had erősödjön és tényleg keményebb felületen kellene gyakorlatozni,talán ha szereti a csörgős dolgokat,nálunk a zacskó csörgetése vált be,persze nem hagytuk előtte csak úgy csalogattuk.a játék nem vált be nálunk se.
2013. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a babád! :) Az enyém is 5,5 hós, de nem emeli így a popsiját még sajna.
2013. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes, egyáltalán nincs lemaradva, az enyém 7 hónaposan csinálta ezt.

Tedd le simább felületre, és esetleg próbáld ki, hogy a harisnyát ráadod és utána gombolod be a bodyt, úgy könnyebben tud mozogni, mert nem akadályozza a hasánál.

2013. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Gondolom nem hagyod magára, de én már csak azért sem az ágyon hagynám gyakorlatoztatni, mert így szokott az lenni, hogy forog, halad, de alig-alig, aztán anyuka egy pillanatra félre néz a gyerek meg úgy beindult, hogy már lebucskázott.

Amúgy nekem is úgy tűnik, hogy szegénykének nagyon puha is, meg ott 50 másodpercnél is a meglévő pár rétegre szegény még felgyűr vagy kettőt. Így azért nehezebb.

2013. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki!!! :Ű) Az én kisfiam szintén 5 és fél hónapos és kb. 5 hónapos korától ugyanezt csinálja. Ügyesen halad vele, de én ezt még nem nevezem kúszásnak. Szerintem nálunk kb. 2-3 hét múlva lesz belőle igazi kúszás.
2013. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fiamnak is van ilyen harisnyája :)
2013. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért, de egyből ez tűnt fel. (előző válaszoló vagyok)

Amúgy nagyon édes, ahogy próbálkozik, szerintem hamarosan rájön, hogyha a kezét-lábát egyszerre használja sokkal jobban megy majd neki.

2013. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!