Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 8 hónapos...

Mibe öltöztessem 8 hónapos izzadós lányomat?

Figyelt kérdés

Már eddig is elég lengén jártunk (anyósom szerint) egy rövid ujjú body rajta egy polár pulcsi félig lecipzározva, vagy széldzseki, farmer gatyó egy zokni, vékony satyi. A baj az, hogy csurom víz a gyereken a ruha ha kiveszem az autóból, vagy a babakocsiból. Nem igazán bírja a meleget, rögtön tele lesz meleg kiütéssel, amint picit is túl van öltöztetve és csorog róla a víz, de azt sem szeretném hogy megfázzon. Tegnap már csak egy vékony hosszú ujjú felsőt adtam rá, de 10 perc után tiszta víz volt a hátán, a zoknijából is csavarni lehetett az izzadtságot, meg a haja is csupa víz a sapka alatt.

Mit adjak rá?



2013. ápr. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Pamutból van amit ráadsz? (bár body nincs is másból talán)


Ennyire nem szabadna izzadnia,gyerekorvosnak mondtad?


Nekem egy hosszúujjú bodyban,nadrág,zokni,vékony sapi van rajta,cipőt kocsiban leveszem róla.

2013. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól látod, ha a kislány izzad, akkor túlöltözteted. Nem kicsit, nagyon. Én a gallérjánál a nyakán a hátához szoktam mélyen bedugni a kezem/ujjom, hogy ellenőrizzem, nem fázik-e. Ha ott jó meleg, akkor oké, de ha riasztóan meleg, túlöltöztettem.

Nálunk csecsemőkörben a gyerekorvos azt mondta, hogy 6 hónapos korig egy réteggel több legyen a gyereken, mint rajtam.

Aztán úgy alakult, hogy a fiam, a hűvösebbet szereti. Ma már 3,5 évesen kevesebb, lengébb ruha van rajta, mint rajtam. Én vagyok a fázósabb.


Én polárt semmiképpen nem adnék rá, inkább több vékonyabb réteget, minden pamut legyen.

Ha beteszed az autóba, vetkőztesd lentebb...

Kellemetlen megfázás lehet, amikor a meleg autóban lefőtt gyereket kivesszük a szélbe...

2013. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pamut cuccai vannak, orvosnak is mondtam, azt mondta, hogy semmi baja a gyereknek, csak nem bírja a meleget, van ilyen felnőttben is. Akkor lehet hogy elég lenne neki, ha csak body van rajta, esetleg azon egy póló?
2013. ápr. 25. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
polár pulcsi szerintem már nagyon sok. Tegnap az 1 éves lányom rövid ujjas badyban volt, meg rövidgatyóban.
2013. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A rövidnadrághoz mit adsz a lányodra? vékony zoknit, vagy valami kis cipőt?
2013. ápr. 25. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Vékony kiszokni, arra egy könnyű kis szandi, de azt általában leveszi :D
2013. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!