Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggelire a kicsitek...

Ha reggelire a kicsitek keveset eszik, hogy néz ki a napotok kajálás szempontjából?

Figyelt kérdés
Nekem 6 hónapos a kisfiam, és reggelente csak 100 ml anyatejet hajlandó meginni cumisüvegből. Rá egy órára újra éhes, de akkor már gyümölcsöt adok neki. Az ebéd is így hamarabb jön, mint 12 óra. Ti hogy csináljátok?

2013. ápr. 26. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, de hasonló időszakunk nekünk is volt. Szerintem nem gond, ha előbb van az ebéd, később úgyis tolódni fog, ebből ne csinálj ügyet. Esetleg gabonapéppel bekeverhetnéd a gyümölcsöt, az egy kicsit laktatóbb. De nem vagyok nagyon okos ebben én sem (első baba), hátha a többiek jobbat ajánlanak.
2013. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 hónaposan még ne görcsölj ezen, nemrég kezdtétek a hozzátáplálást, még minden új neki, szoknia kell. Ahogy jön a nyár, több gyümölcs, friss zöldség, minden változik még. Nem baj, ha korábban van az ebéd, de attól függ, te hánykor szoktál, ha később, pld csinálhatod úgy, hogy ami most ebéd neki az is tízórai féle legyen (gyümölcs, gabonapép, vagy csak szopi) és 2 körül, amikor te ebédelsz, akkor ebédeljen ő is zöldséget. De még ráér megszokni, hogy együtt egyen a felnőttekkel. Amúgy az is fontos, de most még nem. Nrm kőbe vésett az sem, hogy az elejétől kezdve 5 ször egyen egy nap, nálunk eleinte 6 volt.


Nálunk szerencse, volt, 10 hónapos korától egyidőben eszünk.

2013. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!