Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avon-os baba/gyerek naptejről...

Avon-os baba/gyerek naptejről mi a véleményetek? Milyen szempontokat kell figyelembe venni naptej választáskor érzékeny bőrű babánál? Milyen bázisú legyen/olaj v. víz/?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, 50 faktoros legyen!!!
2013. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem a gyógyszertárban bioderma naptejet 5 hónaposomnak,ezzel az arcát is be lehet kenni.50 faktoros és 5900ft volt.Nem mertem avonosat dm-set venni hátha kiüti.
2013. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még tavaly vettem Avonos 50 faktoros gyerek naptejet. Akkor volt a fiam 2 éves a lányom 1 éves. Semmi gond nem volt vele, nincsenek a gyerekeim órákat a napon, ugye nem is szabad, a Balatonban is max. 20 percet voltak, fejükön kalappal. Semmi baja nem lett a bőrüknek, megvédte őket az Avonos gyerek naptej is.

Mostanában az a hír járja, legalábbis itt a gyk-n, írta valaki, hogy neki a védőnő azt tanácsolta, hogy 30-as faktor is elég, mert az 50-es még a D-vitamint is kiszűri, lehet így van nem tudom, én maradok az 50 faktorosnál, sőt már van 50+-os is, de nem hiszem, hogy az jobban védene az 50-nél. Nekünk bevált az Avonos, bár gondolom sokan leszólják:)

2013. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!