Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itatod a babádat 8aki csak...

Itatod a babádat 8aki csak anyatejes pár hónapos vízzel? Vagy csak szopi van? Lányom közel 3 honapos de nem itatom semmivel csak cici

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én itatnám, de nem fogad el semmit. Bokákol.

Anyatejes csak 4 hós

2013. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ebben az idöbe már kötelező mássl is itatni?
2013. ápr. 26. 11:31
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Anyatejes babának nincs szüksége plusz folyadékra. A cici pont úgy van kitalálva, hogy amikor elkezd szopizni a baba akkor csak gyenge, szinte átlátszó tejet iszik (és ha csak szomjas akkor itt abba is hagyja), ha tovább szopizik akkor jön az erősebb, zsírdúsabb tej ami az éhségre van...
2013. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csepp kora óta kap mást is! Mivel hasfájós volt így sokszor kapott mecsek teát vagy sima vizet. Most már babaitalokat is iszik. Mivel mást is eszik már, így oda figyelek arra ,hogy kapjon eleget inni is mellé!Remélem a későbbiekben is el fogja így fogadni a sima vizet és nem kell majd trükköznöm,hogy gyümölcslével hígítsam. Kint a levegőn többször megitatom,hiszen én is szomjasabb vagyok már kint.
2013. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az én babám is 3 hónapos, és kb egy hete kap teát. Nem mindig iszik belőle, pedig szomjas.. úgyh még mindig sokszor cicire kell tennem!
2013. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak anyatejet kap, de én is gondolkodom, hogy két szopi között ha kér, akkor megpróbálom vízzel.
2013. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én lányom 3,5 hónapos.Már születése óta kap teát.

Csak anyatejes,de én úgy gondolom,hogy folyadékra szüksége van.A mostani melegbe pedig,van hogy megiszik napi 1 liter teát is!

2013. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3hónapos és anyatejes a lányom.Nekem azt mondta a védőnő hogy ha itthon vagyunk vagy olyan helyen ahol tudom szoptatni akkor nem kell neki víz,mert ott van neki a cici.De ha mondjuk sétálunk akkor vigyek neki vizet mert szomjasabbak a babák és azt meg nem lehet hogy nem kap semmit.:)Úgyhogy én csak akkor adok neki vizet ha nem tudom cicire tenni.
2013. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 hónapos korától kezdve adtam neki a csipkebogyó hús teát. Pocakfájós volt, nekünk ez segített.
2013. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor itt én leszek a másik oldal:)Én egyik gyerekemnek sem adtam vizet, amig kizárólag szoptattam, pedig nagy kánikula volt nyáron. Akkor kezdtem őket itatni, amikorkiváltottunk étkezést. Én úgy tudom, hogy a tej védőréteget képez a gyomrában, beleiben, nem annyira jó lemosni azt vízzel. És minél kisebb, annál kevésbé jó. Nekem kényelmesebb, egyszerűbb is volt szoptatni. Viszont természetesen gyakran kínáltam cicivel. Szóval elég neki a tej is, nem lesz baja, ha nem itatod. De ahogy neked jobb, kényelmesebb, úgy csináld:)
2013. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!