Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ő vajon ilyen típus?

Ő vajon ilyen típus?

Figyelt kérdés
Két hónapos kisbabám, ha elfárad, nagyon tud sírni. Próbálom ilyenkor dajkálni, csitítani, néha sikerül, de sokszor még éktelenebbül üvölt szegény. Egyszer már "nem bírtam", betettem az ágyba és kimentem a szobából két percre kifújni magam. Gondoltam összeszedem magam, minden türelmemet és tovább dédelgetem. Egy percig iszonyatosan sírt, aztán mintha elvágták volna, elaludt. Azóta többször is kipróbáltam, és tovább sír dajkálva, mintha letenném. Lehet h neki az kell h ne maceráljam sehogy? Csak ettől olyan szívtelennek érzem a dolgot...
2013. ápr. 26. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám soha nem tudott elaludni úgy, hogy ha ringattam, vagy hurcoltam. Eltelt pár hét mire rájöttem, hogy nem azért sír, mert ringatást akar, hanem azért, hogy tegyem le.
2013. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem tudott ringatva elaludni a fiam, de még úgy sem, ha bent vagyok a szobájában, pedig már 10,5 hónapos. Leteszem az ágyba, kimegyek, kb. 1 percig nyüszög, utána alszik 3 órát. Nem minden baba igényli a ringatást, örülj neki, ha el tud szépen magától aludni.
2013. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony! És rebegj hálát az égnek, hogy ilyen babád van! :) Nem vagy szívtelen. Néha én is tudnék ordítani a fáradtságtól. Ha látod, hogy álmos, beteszed a kiságyba, és szép álmokat. :)Nálunk is voltak ilyen periódusok, hogy csináltunk valamit, ami addig tök jól bevált. Másnap is sírt alvás előtt, és 1 órán keresztül sírdogált. Abbahagytuk a tevékenységet, s lőn csoda, 2 perc(!) múlva aludt a kicsi. :) Többször is átestünk ezeken az altatási procedúrákon.
2013. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!