Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a hengervázas babakocsi...

Milyen a hengervázas babakocsi (képet is kérnék róla)? Napernyő vásárláshoz kéne.

Figyelt kérdés

Ilyesmi kocsink van (kaptuk), ez az?: [link]

Honnan tudom, hogy melyik a hengervázas, ovális vázas, kör acél vázas, stb. (ha van még valamilyen)? Segítenétek ebben?

Köszi!


2013. ápr. 26. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kerek a henger, vagyis a te babakocsid olyan, a váz rudakat kerekek, nem hosszúkásak
2013. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez mit takar, hogy szinte minden babakocsira könnyen rögzíthető? "30 mm átmérőig állítható a csatlakozó- rögzítője, így szinte minden babakocsihoz könnyen rögzíthető"

2013. ápr. 26. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ajánlani szeretnék neked valami mást a napernyő helyett. A napernyővel én állandóan küszködtem, soha nem úgy állt, ahogy akartam, illegett-billegett, nem szerettem.

De ez nagyon-nagyon jó:

[link]

Csak ajánlani tudom.

2013. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de:

1, már megrendeltem az ernyőt.

2, néztem ezt is, de végül elpártoltam tőle. Ugyanis ha úgy kell állítani, akkor kb. ki se lát a gyerek.

2013. ápr. 29. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!