Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted az egy hònapos...

Szerinted az egy hònapos baba hisztizhet? Ha sokat szopizik és rendesen gyarapszik és minden rendben van vele, de sokat sír az szerinted miért van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak simán azért is sírhat, hogy a szülő vele legyen:



http://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4

2013. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
sírhat azért , hogy a szülő vele legyen,de ezt nem azért teszi mert hisztini akar,hanem mert szüksége van az édesanyjára,a teste melegére,az illatára stb. neki ez ad biztonságérzetet fogalma sincs a hisztiről!!!!
2013. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem nevezném hisztinek,de azért mégis van egy olyan sírás,aminek "csak" az az oka,hogy nincs ölben a pici...2.kisfiam 5 hónapos és ha éppen ő azt szeretné,hogy tartsam az ölemben és én nem tudom,akkor olyan visításba kezd,hogy nemigaz...

Ma este is fürdettem a nagyot,aki 2,5 éves, ő meg addig visított...pedig dumáltunk hozzá,énekeltem,de nem érdekelte,mikor végeztem a naggyal és felvettem akkor varázsütésre elhalhatott...

2013. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig én azt mondom hogy van :)
2013. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem, még egy jó ideig nem fog hisztizni, nagyon pici még ahhoz.

Sokan azt nevezik hisztinek, amikor a baba nem azért sír, mert éhes, vagy mert fáj valamije, hanem testközelségre vágyik, nem érzi biztonságban magát. Ilyenkor abbahagyja a sírást, ha ölbe veszik, megszeretgetik. De ez nem hiszti, ez egy kisbaba természetes igénye.

2013. ápr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is a hasfäjàsra tippelnék, az enyém is kolikàs volt, ez 3 honapos korban elmulik, olvass utànna, de ajànlom az édesköményteàt,nekünk sokat segitett
2013. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!