Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának lehet már...

5 hónapos babának lehet már kicsit emelni a babakocsin vízszintesről? Ölben mikortól lehet ülve tartani legalább úgy hogy a hátát nekünk támasztja?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
én már picit megemeltem neki és tartom így ülve...enyém is 5 hónapos.
2013. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Hamarabb megemeltem már neki.Jobban tudott nézelődni.
2013. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 és fél hónapos. 5 hónaposan "ültettem" át a sportrészbe,amiben persze félig ül,félig fekszik,de már nem vízszintes.A mózesben már csak kínlódott,mert nem mindig alszik már a babakocsiban és abból nem látott ki.Nyugodtan ültetheted az öledben a védőnőm szerint már lehet ültetni,nyilván nem hosszú ideig.Én olyat is szoktam,h megfogom a kezét,ő próbálja magát felhúzni,segítséggel felül és úgy nézelődik kicsit.
2013. ápr. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 4hósan fentebb volt,mert utál háton lenni.Ujabban vagy ülő pozicióban fekszik,vagy hason játszik.Nekem már 3hónaposan ült az ölembe,ő valahogy igényelte,utált fekve lenni.Ő már 7hós lesz
2013. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is fentebb emeltem már neki, a mózest már kinőttük. Szerintem jobban is élvezi így a sétákat! Szülésznőm kifejezetten ajánlotta,hogy ültessem pl. ölben, hogy erősödjön. Meg amúgy is imádja, nem szeret sokáig fekve lenni, neki most ez a kedvenc és tud nézelődni.
2013. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora körül már megemeltem.
2013. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos koráig a mózes részt használtuk a babakocsiban, aztán a sportrészt, de vízszintesig dönthető. 4 hónaposan már fogtam ölben ülve, de támasztottam a hátát.
2013. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj 5 hónapos :) Simán emeld fel amenyire jónak látod.. te ismered mien erős én 4 hónaposan emeltem előszőr, és kézben 2-3 hónaposan már támasztotam félig ülve mivel feküdni nem is akart. 6 hónaposan igaz már egyedül fel lökte magát ülésbe ugy hogy már le volt a gondom most 7 hós.
2013. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!