Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tudtátok használni a...

Meddig tudtátok használni a mózest a babakocsin? Mennyi idős koráig viselte el a baba? Megéri olyan kocsit venni, amihez külön van? Vagy elég egyvízszintesig fektethető több funkciós?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 4-5 hónapos koráig használtam. Télen külön jó szolgálatot tett. De már csak azért is, mert könnyebb volt az oviba bejutás, mikor vittük a nagyobbat. Jobbat aludt benne, mintha a babahordozóban aludt volna.

Miénk ilyen: [link]

+ a babahordozó: [link] ami rá pattintható akár szemből, akár háttal, így teljesen összezárható.


Én nagyon szeretem. Teljesen felszerelt ezért z árért!!! :)

2012. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5 hónapos és még elvan benne igaz én dönthetőt vettem és így 150fokban fekszik most már benne nagyon szereti bár ezekben a melegekben fel fogom tenni a sportot de télen és szélben nagyon jó.Ha hideg lenne még egy hónapig simán beletenném.
2012. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok miénk ilyen: [link]

Nagyon meg vagyok vele elégedve szuper és nem drága.

2012. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk multifunkviós van,Hordozó+mózes+sportkocsi.

Mi a mózest 5-6 hónapos koráig használtuk, de nagyon szerettem, hogy külön van, mert az első 3 hónapban napközben abban aludt.(Emeletes házban lakunk és az ágya az emeleten van, így a mózes napközben lent volt, ahol én is).Kis szűk a kiságyhoz képest és jobban elaludt benne(anyaméh érzet).

2012. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem vált be, 3 hónaposan már ki akart látni, úgyhogy vennünk kellett egy vízszintesig dönthető sportkocsit, amiből jobban kilátott. Ezt nem nagyon tudni előre.
2012. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5 hónapos, tegnap cseréltük ki a mózest a sport részre. Télen én nagyon szerettem, mert melegebb, és jobban véd a széltől, de az én kislányom csak akkor viselte el ha a mózest ha aludt. Ébren csak hordozókendőben szeretett sétálni mert ebben tudott nézelődni, és mostmár a sportrésszel is szeret (persze nem ültetem teljesen csak mintha mondjuk a pihenőszékében lenne.
2012. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy babafüggő. Az én lányom hány nap múlva lesz 7 hónapos (de a méretei 11 hónaposnak felelnek meg) és még a mózesben van. Ő októberi, így szerencsére a telet kihúztuk a nagy cuccokkal és még mindig jó neki, bár hosszában már növi ki. 2 hét múlva cseréljük le a sportra.


[link]

2012. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én októberben szültem, a kocsink olyan h teljesen dönthető sportkocsi, és ebbe lehet még rakni egy kivehető mózeskosarat. Én nagyon szerettem, mert az orvoshoz, védőnőhöz nem tudtam bevinni a kocsit, így a mózessak együtt bevittem a gyerkőcöt. vagy ha elaludt benne, akkor bevittem ezzel együtt a házba. Kb. februárban nem használtam először, mert már nem igen fért el a nagy overál miatt. De mindenképpen hasznos volt.
2012. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még 7.5 hónaposan is mózesben volt, pedig már nehéz és hosszú (Stokke kocsi), amióta változtattam a sétálási szokásainkon és alvás után megyünk ki, csak a sportrészt használjuk, de ez is szinte vízszintesig dönthető. Nekem bejött a külön mózes, sőt az is, hogy a hordozót is rá tudom pattintani a vázra.
2012. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

3 hós kora után már nem akart aludni séta közben, így egyre jobban utálta, h nem lát semmit a kocsiból. 4 hós korára már 5 percig sem maradt el benne. épp akkor volt a leghidegebb, így hordozókendőbe tettem, 1 hónapig azzal sétáltunk. aztán 5 hós korától meg lehetett emelni a háttámlát, és így már kibírta a sétát, de még így is ki kellett venni néha közben.

sztem csak az éri meg, ahol a kocsit mózes nélkül is használhatod. a többfunkciósok SOHA nem dönthetők vízszintesig! csak 180 fokban. vagy olyat vegyél, amihez a mózes tartozék, v külön mózest, amit ha a 180 fokban döntött kocsiba beleraksz, úgy már vízszintes.

2012. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!