Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avonos gyerek naptejet kenhete...

Avonos gyerek naptejet kenhetek 6.5 hónapos babámra?

Figyelt kérdés
Nincs ráírva életkor csak hogy gyerek napvédő.
2013. ápr. 27. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kennèm, sok terméküktől kipattogtam, pedig nem vagyok allergiás!!!
2013. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly az 1 éves kislányomnál használtam, az 50 faktorosat. Semmi baja nem lett a bőrének, idén is azt fogom használni. Ha a gyerek bőre érzékeny, a 6 ezer forintos naptejtől is ugyanúgy kipattoghat, sajnos előre nem lehet tudni, melyik krémet bírja a gyerek bőre.
2013. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap vettem naptejet 5 hónapos babámnak.Nem avonos,a gyógyszertárban vettem és arra is csak az van írva,hogy gyerek naptej,de ott azt mondták semmi különbség,csak valamelyik gyártó ráírja,hogy mikortól lehet használni,valamelyik nem és mivel "nevük" van ezért 3-4-5 ezer forintok.Ez 895 Ft volt.
2013. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod, én is azt használtam a fiamnál.
2013. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!