Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 1 éves kislányom jól...

Anyukák! 1 éves kislányom jól fogja viselni, ha a tesóméknál tölt 2 éjszakát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben összesen 4 alkalom volt, hogy valaki vigyázott a lányunkra és mi kettesben tudtunk lenni. Főleg a férjem hiányol engem. Péntek este fogja a húgom elvinni a kislányunkat és vasárnap reggel hozza vissza, hogy legyen egy teljes napunk. A húgomat és a barátját is nagyon szereti a kislányom, szeret náluk lenni, eddig egyszer volt náluk nélkülünk kb fél napig, egyáltalán nem hiányolt minket. Egyszer aludtam náluk a lányommal, az sem zavarta egyáltalán. Ezek után lehet probléma? Nálatok volt ilyen?
2013. ápr. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a kérdés, hogy aludt e már nélkületek valahol? Ha igen, akkor minden további nélkül. Ha még nem, akkor szerintem jobb lenne egy éjszakára tervezni.
2013. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem mernék rögtön ennyit bevállalni. A lányom 15 hónapos volt, amikor mi esküvőre mentünk, akkor a tesóméknál aludt. Éjjel egész jól elvolt, de ébredés után azonnal keresett minket, onnantól nem érezte jól magát.
2013. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha még nem aludt máshol akkor lehet sok lesz ez így.

elsőre úgy csinálnám, hogy inkább szombat reggel vigyék el, utána meglátják hogy viseli a napot, ha jól akkor bele lehet vágni az éjszakába.

elsőre mindjárt 2 éjszaka szerintem ilyen picinek sok még.

enyém 3,5 éves, pont tegnap aludt a nagypapájánál, ő könyörögte ki, de délután 2kor hívtak, hogy menjünk érte, utána fél órát csak az ölemben volt hajlandó tölteni, majd a fürdéstől a fektetésig mindent csak én csinálhattam, mint ha kisbaba lenne :D

2013. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már volt náluk nélkülünk, nem volt gond. Majd meglátjuk, hogy mi lesz. Azt megbeszéltük, ha gond van megyünk. 15 percre laknak, úgyhogy hamar ott tudunk lenni. Még érdekelnek tapasztalatok.
2013. ápr. 28. 21:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam beszámolok. Tegnap egész nap hisztis volt itthon a kislányom, gondolom a front miatt. Este tesómék elvitték, semmi gond nem volt, sem éjjel, sem reggel. Nem is hisztizik, mint tegnap itthon, úgyhogy egyelőre jól mennek a dolgok!
2013. máj. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!