Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 hónapos és 5880gr...

Kislányom 9 hónapos és 5880gr . Szerintem ez kevés. Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2550gr-mal született anyatejes baba.Sajnos a gyümölcsön és a cicin kívül mást nem akar elfogadni.Valami ötlet?
2013. ápr. 27. 13:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
eennyi az enyém 3 honaposan
2013. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
igen egy kicsit kevés.még 2 kiló elférne rajta minimum.Próbáld a főzeléleket adni neki,kóstoltasd hátha vmelyiket elfogadja esetleg tejpépet próbáltad már?
2013. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%

én is keveslem,gyerekorvos,védőnő mit mondanak?

Gyümölcsös tejpépet nem próbáltad?

2013. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

az önmagában nem baj, hogy gyümölcsön és a cicin kívül mást nem akar elfogadni.

Hízni a gyümölcstől nem sokat fog, inkább gabonát adj neki, pld rizst, sinlac, sinemil? Keverd a gyümölcsbe, vagy főzz neki simán rizst, vagy kukoricadarát, kukoricalisztből pépet, kölesgolyót, rizspelyhet, rizstallért, kukit ropogtatni? Gluténest is lehet, de csak keveset, pld buláta, kiflicsücsök?

A sinlacot, sinrmilt ha hígra csinálod, meg is ihatja pld csőrös pohárból.

2013. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is kevés...

Sinlac vagy Sinemil pépet nem próbáltad, azt általában szeretik a babák? Ahhoz keverhetsz főzeléket megy gyümölcsöt is és elég jól hízlal :-)

Az én kisfiam is csak ezzel a péppel hajlandó megenni a főzelékeket.

2013. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is kevés.5 hónapos lányom 7900gramm bár ő 4kg-val született.Tejpépet próbáld meg,a lányom imádja.
2013. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát az oké hogy kis súllyal is született de ennyi idősen már azért be szokták érni a többieket. Barátnőm kisfia is ennyivel született 6 hónaposan volt 5800 gramm.

Védőnő, orvos mit mond??

2013. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
tejpépet se akarta eddig elfogadni most megbolondítottam neki gyümölccsel így már megeszi .Foga nincs még rágcsálhat ugy azt a kukit? Védönö azt mondja h jo ,a helyzet az h skociában élünk és nem tudom h itt lehet e kapni azt amit javasoltatok.de köszönöm a válaszokat .meglátom mennyit hízik egy honap mulva ha megint keveset beszélek a vedönövel .
2013. ápr. 27. 13:52
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
probald meg a zöldséget gyümivel fözni!szamomra is visszataszito volt pl a cukkini,krumpli alma fözelék de a gyerek ette.a husnal is igy csinaltam! pl egy kis kocka csirkemell,egy krumpli meg alma v barack bele ezt összepépesitettem a fiam imadta!
2013. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

Tőlünk kérdezed? Mit mond az ORVOSOD????


Kérdésedre: baromi kevés. A Fiam 5hósan volt 6040gr. most fél évesen 7930gr. (3.880gr-al született)

2013. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!