Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tévö legyek? Rossz anya...

Mi tévö legyek? Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
mièrt nem kelek fel èjjel a mozgàsaira,szuszogàsàra?most csúnyàn is köhög ,èjjel is,de erre sem kelek fel.úgy alszom mint a bunda.nem vagyok igazi anya?mår szörnyen èrzem magam!hogy maradjak fent?megörülök ha valami baja lesz èn meg nyugodtan alszom!
2013. ápr. 29. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fáradt vagy.De ne izgulj,ha baj lesz,fel fogsz ébredni.

Egy köhögésre nem kell.

2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, mocorgásra senki sem ébred fel.
2013. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányom mellettünk alszik és én sem veszem észre hogy mocorog! De azt észre veszem ha rugdos föleg hason mikor lesz tesó.
2013. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de èn komolyan semmire sem
2013. ápr. 29. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó neked, de komolyan. Ettől még nem leszel vagy vagy rossz anya, bizonyára tényleg fáradt vagy. Én minden moccanására felébredek, és sokszor zavar is, mert én meg nem tudom magam kipihenni,és egy kicsit zavar. Mármint nem az, hogy ő mocorog hanem az, hogy mindenre felébredek. Nehéz így, de sztem te ne rágódj ezen ha vmi nagy baj van, akkor úgy is elkezd hangosan sírni, és sztem nincs az az ember aki arra ne ébredne fel.
2013. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd (második vagyok) én sem kelek fel ha mocorog, semmire, ha elköhögi magát arra sem, egyedül arra kelek fel ha rugdossa a kiságy végét ( a szobánkban alszik még, egy éves) meg ha sír. De általában a férjem előbb ébred fel a sírására mint én.
2013. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te rossz anya vagy, akkor én katasztrofális. Minden szösszenésre felébredek, emiatt olyan vagyok, mint egy zombi. Igaz, nem olyan kicsik már, 7 és 4 évesek, de minden vágyam, hogy ne kelljen egy szobában aludnom velük (egyelőre ez nem megoldható).
2013. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!