Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan legyek jo anya és feleség?

Hogyan legyek jo anya és feleség?

Figyelt kérdés

gyönyörű két éves lánykám van ugy döntöttem lassan oké tényleg ott fogom hagyni a szobájába de ha olyanom van igen átmegyek hozzá illetve ha beteg kérés nélkül ott vagyok. Szeretnék a férjemnek is kedvezni de ezt szeretném ha megértené hogy elsö sorba ANYA vagyok ö az elsö és utána feleség és utána (önmagam)

Szeretném ha ö is ezt érezné hogy élsósorba apa és ugy kellene viselkednie a gyermek jelenlétébe is hogy igenis a gyerek még ha folyékonyan nem is beszél iszonyat sok dolgot felfog abbol mikor ordítozik velem(vagyis egymagába mert én nem szolok vissza mert igy is siró görcs a vége a részemről)

hogy lehetne dülöre jutni kérek tanácsokat ez ügybe köszönöm


2012. szept. 27. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
kompromisszum !!
2012. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az írásodból az jön le, hogy a gyermek a mindened, a férjed csak utánna jön, vagy inkább a gyermek, és a férjedre ha jut iső jut, ha nem, nem!

Egyenlően kell őket kezelni! Mindd akettőt egyformán szeretni, csak a férjet szerelemmel, a gyermeket pedig szeretettel!

Nem szabad sem ezt, sem azt túlzásba vinni a másik rovására, hisz te magad is beismered, átlendültél a gyermek felé!

Gondolj bele milyen lehet a férjednek, eddig csak ő volt neked, és most jött valaki, aki végett a háttérbe szorúlt! Szeret téged, de nem kapja meg azt, amit ezek előtt!

A gyermek aludjon a saját szobájában, te pedig a férjed mellett!

Ha beteg, akkor aludj a gyermekkel, ha este lefekszel a gyermek mellé, miután elaludt, menj vissza a férjed mellé!

Ott az egész nap a gyerekkel, este legyen 1-2 órás a férjedre is, érezze hogy nem hanyagolod el, ő is fontos!

Ha nem változtatsz rossz vége lesz, csak a gyerek marad neked, a férjed elhagy, mert nem érzi hogy ő is kell neked!

Rajtad áll az egész, te tudsz csak ezen változtatni!

Próbálj meg nőiesen öltözni, tetszeni a férjednek, este ha elalud a gyerek bebújni a férjedhez

2012. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A gyerekem és a férjem egyenlő. Ha beteg, nem kérdés, hogy ott vagyok a gyerekem mellett, de ugyanúgy ott van vele az apukája is. Nem nagyon írtál részleteket, de kicsit az az érzésem, hogy a férjed hanyagolod. Ez nem jó. De nyilván az sem jó,hogy ő meg ordítozik. Mitől frusztrált? Szexuális kapcsolat milyen köztetek? Nem lehet, hogy többet akar, ezért frusztrált? Mennyit foglalkozol vele őszintén?
2012. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Első sorban azt kell végig gondolnod Magadban,hogy ha ordít Veled akkor miért ordít? (Munkahelyi probléma,anyagi gondok,vagy elhanyagoltnak érzi magát?) Sokszor nem az a valódi oka a Férfiak "kibukásának" mint amit elsőnek látunk!


Neked kell megértened,hogy nincs olyan,hogy "első sorban"! Egy személyben!!! Olyan van! Egy személyben vagy Anya,Feleség... Az összhangot csak Te tudod megtalálni,egyikünk sincs a helyedben! Ha bármi problémád van,meg kell tudni beszélned a Pároddal!- ha ezt nem tudod megtenni,az már régen rossz!


Minden jót kívánok Neked!!


Üdv: 3 lányos,21hkm

2012. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TKI Ibolya ***** válasza:
80%

Nálam a gyerekek és a férjem egyenlőek.Anya vagyok de feleség és nő is.Nekem is szükségem van arra ,hogy a férjem nőként tekintsen rám és neki is arra,hogy ne "csak" apa legyen hanem férfi akire nekem van szükségem.Hülyén hangzik de ő volt előbb az életemben és nélküle a gyerekeim sem lennének.Nem tudom és nem is akarom háttérbe szorítani,mert ha ezt tenném akkor saját kapcsolatunkat tenném tönkre.

A férjednek kellene a felnőtt "szövetségesednek" lennie.


Ez már a sokadik ilyen kérdés a héten.Én nem értem a nőket.Mindent feladnak a gyerekért még a saját kapcsolatukat is és utána csodálkoznak ha megromlik a házasságuk.


3 gyerekem van az első pillanattól a saját szobájukban aludtak,pont azért,hogy én és a férjem legalább este tudjunk pár órát együtt tölteni és tudjunk felnőtt életet élni.Persze ha betegek én is ott vagyok velük és éjjel is átmegyek ha rosszat álmodnak.

2012. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon együttérzek veled. Én értem, miről írsz.
2012. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felháboritóóóóó hogy valaki elsőbre nézi az uuurát!!!!!Mint a gyerekét!!!!Na ezek az ilyen nők azok akik nem idegesitik magukat semmin se ....első a pasiiii.FÚJJJJ!!!!
2015. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!