Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt aludtak a babájukk...

Akik együtt aludtak a babájukkal. Hogyan és mikor került át a baba a saját ágyába éjszakára?

Figyelt kérdés
Az ágyában kezdi az esti alvást, de mellettem köt ki, különben egy éjszaka 5-6x is kelhetnék hozzá. Mikorra tudtatok újra a férjetekkel aludni egész éjszaka?

2013. ápr. 29. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Születésétől velünk aludt, majd 4 hónaposan raktuk át a saját ágyába. Azóta csak hajnalban hozom át, amikor kel enni. Most 5 hónapos.
2013. ápr. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet: a saját ágyában kezdte az éjjelt, de mindig nagyon hamar átvittem magunkhoz. Olyan 10-11 hónapos volt, amikor észrevettem, hogy egyre rosszabbul alszik velünk, fészkelődött, rugdosott, ráadásul eljutottunk odáig, hogy egész éjjel a cici lógott ki a szájából, és ha kiesett sírt. Ez senkinek sem volt jó, úgyhogy egy darabig én keltem hozzá, de mivel ez eszméletlen fárasztó volt, ráadásul nem is aludt jobban, 1 évesen leszoktattam az éjjeli szopizásról, azóta viszonylagos nyugi van, és csak hajnalban hozom át magunkhoz, ott alszik még egy picit.
2013. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NÁlunk is így, a saát ágyában kezdte az éjszakát, aztán jött közénk. Egy évesen kapott heverőt, onnantól nem kell érte menni, és onnantól kezdve tolódott az első ébredés egyre későbbre. Eleinte éjfél körül jött, aztán 3 körül, aztán 6 körül, most 2,5 évesen már csak a reggeli ébresztést csinálja 7 körül:).
2013. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!