Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki együtt aludt gyermekével...

Aki együtt aludt gyermekével mikor és hogyan szoktatta saját ágyba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen szoktattam át, 5 évesen. A kulcs a következetesség. Amíg felemásul álltam hozzá, érezte, hogy nincs a szavamnak súlya... Aztán volt egy borzasztó éjszakánk, annyiszor vittem vissza az ágyába, ahányszor átjött. Utána többet nem jött át.
2013. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 28 hónapos volt, amikor kérte a sajátot. Vagyis velem nem akart már aludni, de külön ágyba bemászott egyedül


A fiam is magától ment 31 hónaposan

2013. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Közel 3 éves korukig együtt aludtak velünk, aztán egyik napról a másikra külön ágyban, külön szobában.

Nem volt semmi gond, előtte emlegettük nekik, hogy pár nap, és külön ágy, külön szoba lesz, elfogadták.

2013. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves lányom most kapott külön ágyat a szülinapján. Van, hogy benne alszik, van, hogy hozzánk mászoik (egy szobában alszunk így is). Szerintem lassan át fog szoknoi teljesen, de nem erőltetem még, úgy érzem, még ovis korban is bőven belefér, ha néhányszor a mi ágyunkba jön.
2013. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!