Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden hónapban viszitek...

Minden hónapban viszitek lemérni a babátokat?

Figyelt kérdés
Amikor nincs éppen semmi kötelező oltása a babátoknak, abban a hónapban is viszitek őt mérni vagy csak akkor mentek, ha amúgy is mennétek oltásra. Kislányom 7 hónaposan le lett mérve, akkor oltást is kapott, utána mondta az orvos, hogy 15 hósan lesz legközelebb oltás, de vigyem őt 2 hónap múlva mérésre. Nem tudtam várni két hónapot, ezért elvittem őt 8 hónaposan is. Akkor megint azt mondta, hogy 2 hónap múlva menjünk. Nem akarok erőszakos lenni, hogy 9 hónaposan is viszem, hamarosan annyi lesz. Ti mit tennétek? Várjak, amíg 10 hónapos lesz? Ti hogy csináljátok? Mérleget sajnos nem tudunk venni. Kölcsönöztük az első 2 hónapban, de azóta már régen nincs.
2013. ápr. 29. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Minket havonta hívtak a gyerek 1 éves koráig, így havonta mentünk. De ha 2hónap múlva hívtak volna csak vissza,akkor nem vittem volna minden hónapban,csak 2hónap múlva.
2013. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minket is havonta hívtak 1 éves koráig.
2013. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiunk, mi a védőnőhöz járunk minden hónapban.
2013. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én minden hónapba vittem akkor is ha azt mondta a védőnő hogy később kell menni. Én kíváncsi voltam a súlyra és magasságra
2013. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves koráig havonta kell menni tanácsadásra ahol az orvos megnézi, a váróban meg van egy védőnő aki leméri. Nálunk így van. 1-2-3-6-12, a védőnőhöz így kell menni
2013. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekúnk is 2-havonta kellene járni de énis viszem minden hónapban és senki nem szól érte még örülnek is,hogy viszem mert érdekel a gyermekem fejlődése.
2013. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jártam, csak az elején, akkor hetente, mert nem hízott rendsen. miután össze szedte magát 5 hósan, utána már csak amikor kellett.
2013. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél csak a státuszokra jártunk.Most más a védőnőnk ő mondta,hogy havonta vigyem,attól függetlenül,hogy jól fejlődik.
2013. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer vittem a védőnőhöz mérni, akkoris teljesen feleslegesen.

A doktornő viszont kb havonta, később kéthavonta hívott vissza minket, ő mindig mért. Most másfél éves a gyerkőc, sztem 3-4 hónapja tuti nem mérlegelt. Láttam, hogy fejlődik a gyerek, látszik rajta most is, hogy hízik, nő mint a gomba, teljesen feleslegesnek tartottam a külön mérlegeléseket.

2013. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!