Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának végbél...

5 hónapos babának végbél fisztula?

Figyelt kérdés
Egy pici, anyajegynek látszó pötty van a végbélnyílása felett, 3 napja láttam meg. A dokinő azt mondja, ez fisztula, figyelni kell, ha jön belőle váladék, akkor műteni kell majd. Volt valaki hasonló helyzetben? Nagyon megijedtem.
2013. ápr. 30. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámat tudom felhozni. 18 évig semmi gondom nem volt vele, már el is felejtettem, hogy van. Aztán egyszer csak összegyűlt benne a váladék, és járni sem tudtam pár napig, majd magától kifakadt. Azóta eltelt öt év, azóta nincs vele probléma. Rosszul hangzik, de ne aggódj feleslegesen!
2013. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál. Megvagyok ijedve és semmi használható infót nem találok a neten, babákra vonatkozóan. Mégegyszer köszi és minden jót neked!
2013. ápr. 30. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia igen nekünk volt a kisfiamnak nem vették észre a kórházban mondtam érdekes ,én meg egyből észrevettem jó persze ápolónő vagyok figyelek a részletekre, nos nekünk 3 hetesen műtötték azonnali műtétet javasolt a prof mikor meglátta,megultrahangozták hál istennek nem volt köze a gerninc csatornához tehát igy lezárták babérlevélalakura kivágták és 4 öltéssel összevarrták !

Nem volt utána komplikáció semmi ,láz se , Utána nem lehetett fürdetni Betadinnal kellett minden pelenkázásnál öntögetni ,fürdetni át törölgethettem csak%

azt mondta más ember akivel beszéltem hogy nekik az orvos azt mondta áh majd 2 éves koráig összeforrhat!!

Hát én meg nem hagyhattam mivel a kisfiam minden pelenkázást végigüvöltötte ,persze gondoljunk bele ha belement a kaki hogy csíphette a sebet!!

2013. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

JA bocsánat 3 vagyok már 4,5 évesa kisfiam nincs azót SEM GOND EZZEL a sebbel, 3 hós korában megultrahangoztattam és semmi folyadék nem volt a hegben!!

Csak a hegecske árulkodik a dologról jobbulást nektek remélem nem kell műteni!!!Nikol

2013. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia Nikol,

a te babádnak is csak akkora volt, mikor észrevetted, mint egy anyajegy? Nekünk egyáltalán nem érzékeny neki, nem látom, h bármi is jönne belőle, abszolút semmit nem veszek észre rajta, és tényleg, teljesen olyan, mint egy anyajegy. Köszönöm, h írtál!

2013. máj. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!