Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kersztcsontáji sipoly vagy...

Kersztcsontáji sipoly vagy fisztula! Hogyan lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Mert nagyon nehezen tudom a kakit kipucolni a pici lukból! Hétfőn megyünk orvoshoz vele, nagyon féltem, és én is félek! Kérem irjon már valami orvos erre!
2008. aug. 30. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én sem vagyok orvos, de egy balesetemmiatt volt ilyenem..egészen a gerincközéptől indult ki és pont ott végződött a külső nyílás..felnőtt létemre nehéz volt mit csinálni és nagyon rossz volt. Amikor hazaértem egyből ügyelet, mert persze velem is külföldön történhet ilyen, ott meg nem csináltak semmit..azt mondta a doki miután megnézte egy szondával, hogy meleg ülőfürdővel segíthetek rajta..pár nap alatt el is múlott, bár ha a babád így született, akkor lehet hogy ez visszatérő jellegű.

A tisztításról annyit mondott hogy a melegvíz kihúzza belőle a szennyeződést,körömvirágkrémmel kentem be, de mivel a babádnak benne van a pelenkában a kaki pedig ott van, ezért nagyon gyakran ellenőrizd és esetleg valami tapaszt használj amig nemjutaz el vele a dokihoz.

Remélem meggyógyul szegényke, mert ez nagyon rossz lehet.

2008. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat, én Sudokrémmel kenem!!

Nagyon jó kenőcs ,imádom nekem is 2 nap alatt összehuzta a kezemet amikor elvágtam!!

2008. aug. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!