Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mamik milyen babakocsi vált...

Mamik milyen babakocsi vált be nálatok? Top rider márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami sport, esernyőre csukható, de vízszintesig dönthető, hogy jó legyen már újszülött kortól is.
2009. szept. 27. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Top Riderből a BS-05-ös. Nekünk Jané van ami nem esernyőre csukható szóval az neked akkor nem jó. Vegas babakocsi, Pierre Cardin PS627
2009. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én top rider-t használok,maximálisan meg vagyok elégedve.
2009. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem míg pici volt a lányom addig Graco Quattro tourd dlx kocsim volt, teljesen meg voltam vele elégedve. Mióta üldögél váltottam át Peg pérego pliko p3-ra. Szintén csudijó
2009. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én először ilyet akartam venni, de végül BébéGo-t vettem. Nem azért, mert bajom volt a Topriderrel, hanem épp nem volt ilyen a bababoltban :)

[link]


Én második kocsinak vettem. Elvileg jó lehet újszülöttkortól is, csak nem lehet fordítani a tolókarját, szóval háttal van neked a baba.

A Pierre Cardin babakocsik között van olyan, amit te keresel, nézz szét a neten.

2009. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bebe confort loolám van,nagyon szeretem
2009. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kölcsönbe van top rider, hordozó+mózes+a sport, nagyon jó, szeretem, de én találtam egy könnyebbet, a coletto aveo 3 kerekűt, arra fogunk váltani, csak az nem ernyőre csukódik, de akinek van nagyon szereti.
2009. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is coletto aveo van, most vettük, 7 hónapos a lányom. Nagyon sokat vaciláltam, könnyűt akartam, de olyat, ami télen is jó. Ám igaz, hogy ami télire jó, az nem annyira könnyű! A coletto 9 kg, lapra csukható, nem esernyőre, nagyon könnyű boldogulni vele, van hozzá hátizsák, lábzsák télre (már ma is feltettem, mert hideg volt), esőhuzat, pelenkázó, és az egész 349OO Ft volt. Vízszintesig dönthető és nagon-nagyon jól mutat, csini kis csajos a rózsaszín, de a zöld is nagyon szép. Szerintem ennyi pénzért nagyon jó kocsi. Igaz, a lábtartója nem állítható. Most, tél előtt szerintem gondold meg, mert a kicsi, esernyőre csukható, könnyű kocsik nem annyira praktikusak a hidegben. Természetesen ez csak egy vélemény, te döntesz.
2009. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SZia!

Nekünk Haberkorn variosport van, ehhez van merevfalú mózes+sportrész. Nagyon szereti a babám. Kicsire össze lehet csukni, igaz nem esernyőre. Csak addig foglal nagy helyet, amíg a mózest használtuk, mivel az nem csukható össze.

2009. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!