Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire tudjuk ezt a kendőt...

Mire tudjuk ezt a kendőt használni?

Figyelt kérdés

[link]



leértékelve.vettem.


2013. máj. 1. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom, hogy mindenki érzi úgy, hogy jaj de cuki megveszem, de azért, hogy utána az interneten kelljen kérdezni, hogy mit kezdjen vele?


Nem is tudom ez fáj-e jobban, vagy az, hogy nem tudja mire jó egy kendő.

2013. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem kettő darab van ugyanilyen! :) Nagymamám vette! Mi takarni is szoktuk vele a babát, de bármire lehet használni mint azt előttem leírtak! És szerintem hogy 300 ft. ért vette még mindig ésszerűbb kismama mint aki 100ezreket kiad például egy babakocsiért!
2013. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%

12 a többszázezres babakocsit megvásárlók miért nem ésszerűek? Az tetszett neki, annyit adott érte, tudja, hogy az egy babakocsi és mit lehet csinálni vele.


A kérdező meg vett egy KENDŐT, mert olcsó volt és úgy amúgy amiről a neten kell megkérdezni, hogy egyáltalán mit tud vele csinálni.

2013. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Biztos neki is voltak ötletei, miért baj, ha kíváncsi másokéra?
2013. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat, aki meg gyökér volt, az gondolom milyen jó anya lehet. Arra voltam csak kíváncsi hogy mi mindenre lehet használni, mert ugye vannak itt tapasztalt, normális kismamák, esetleg többgyermekesek.
2013. jún. 18. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!