Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire tudjuk ezt a kendőt...

Mire tudjuk ezt a kendőt használni?

Figyelt kérdés

[link]



leértékelve.vettem.


2013. máj. 1. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez ilyen alvós kendő, én személy szerint biztos, hogy nem adnám oda neki éjjelre. Hány hónapos a baba? Én fürdésnél használok ilyeneket, ráterítem a mellkasára, hogy ne fázzon, de ő még fekve fürdik.
2013. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek száját megtörölni ha bukik, a Babakocsiban a feje alá tenni
2013. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Megvetted, mert olcsóbb volt??


Egyébként egyrészt, odaadhatod neki, hogy szorongassa, játsszon, vele, gyömöszölje (úgy 3 hónaposan amikor már nyúl a dolgokért, de talán korábban is), másrészt törölgetheted vele....

2013. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
300ft-ér.nem.hagytam.ott.még.kismama.vagyok.
2013. máj. 1. 09:44
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus kismama, mar bocs. Es tipikus buta, aki bedol a learazasoknak.... Kb. ez egy ertelmetlen hulyeseg.
2013. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Na mert te kismamaként nem akartál megvenni semmit, csak mert cuki? Szerintem sokan voltunk már így! :) És egy kendőt sok mindenre lehet használni, ha mást nem 300-ért még port törölni is megéri.
2013. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Fél éves a lányom, de sosem használtam ilyet, vagy hasonlót.

Nem szabad bedőlni a sok reklámnak, rengeteg felesleges dolgot akarnak velünk megvetetni ha nem figyelsz.

2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Fürdetéshez a kádba teriteni hogy necsuszkáljon baba.

Pelenkázáshoz..

Tanácsadárkor a vizsgáló asztalra baba alá...

Méreckedéshez mérlegre..

Sok mindenre lehet még használni.


5gyermekes anyuka.

2013. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon cuki kendő. Én alvósnak adnám neki gyömöszölni :)! Ja és én is megveszek egy csomó felesleges dolgot mert édi, aztán a lányaimnak meg nem is nagyon kell :). Ilyenek vagyunk, mindig elcsábulok ha valami szép dolgot látok :). Ruha, játék...Vajon a fiús anyák is ilyenek?
2013. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont arra, mint egy 100 ft-os textilpelust :) ...de valóban jó port törölni is vele.
2013. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!