Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a teendő hemangióm...

Anyukák, mi a teendő hemangióma esetében?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül láttam meg az interneten a hemangióma szót. kislányom 9 hónapos, a talpán van egy kis piros folt, ami ki is dudorodik, először azt hittem anyajegy lesz, utána elmondta a gyerekorvosunk, hogy ez egy jó indulatú daganat. Majd eltűnik idővel. De sajnos ez még nem tűnt el, mostanáig nem is foglalkoztam vele, csak most jöttem rá, hogy a talpán az egy hemangióma. Akinek volt ezzel tapasztalata, megosztaná velem, Mi a teendő? Nem nagy, inkább nagyobb gombostű fej nagyságú.

2013. máj. 1. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd idõvel elmúlik.
2013. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég pici akkor, szerintem, hagyd, majd elmúlik! A lányomnak a hajas fején volt, de az nagyobb volt, mi a tasnádi dr. úrhoz mentünk a kelen kórházba! 1 éves, elmúlt teljesen, épp 1 kicsit látszik, de mondta a doktor, h 2 évesen már nyoma sem lesz! De nekünk ugye kezelték, szerintem nektek nem is fogják...
2013. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19-honapos kislányom vállán van egy eper nagyságu és 3- poci és nagyon szépen szivódik magátol felfelé.Ha megyünk a doktornőhöz mindig megnézi és azt mondja,hogy szépen alakul semmi tehendő nincs vele.
2013. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kérdezném hogy hogyan alakultak a hemangiomák a gyermekeiteknek? A kislányom kutacsa mellett van egy 1-1,5cm átmérőjű kb fél vm magasan kidudorodó.Egy nagy viszéren van. Már a közepe kezd icipicit szürkülni de nagyon féltem,mert a széle mar a kutacson van. 2hetes korátol kezdett kijönni addig semmi nem latszott. Most 4 hós és bár szürkül a teteje, még mindig terjed igaz nem olyan ütemben mar. Az elmult egy jonapban egy milit terjeszkedett kb. Azelőtt meg ugye a srmmiből lett 1,5cm. Mikorra mulhat el ha mar elkezdett szürkülni illetve marad utánna heg vagy iluesmi? A gyerekorvos azt mondta ha tovabb nő intéz nekünk szegedre időpontot hogy lássa orvos de nincs vele egyébb teendő mint ovatosan nyomkodni hogy...nem is tudom ne pangjon benne a vér....Féltem ha mászni fog beveri majd...
2014. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ìrjátok már meg a gyerekeknél hogy alakukult a folt. Bìzom benne elmullik nekünk is.
2020. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!