Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 gyermekünkkel (legkisebb 2...

Edinah35 kérdése:

3 gyermekünkkel (legkisebb 2 hónapos, másik kettő iskolás) néhány hónapra munkásszállásra kényszerülnénk, albérletünkből menni kell, akkor abba a védőnő és gyámhivatal bele köthet? Elvehetik ezért a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 13:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9-esnek: azért mert 3 gyerekkel kevés kicsi lakást adnak ki, másrészt mindenhol 1-2 havi kauciót kérnek. Nyilván ha lenne ennyink, akkor keresnénk másikat.
2013. máj. 1. 14:48
 12/29 A kérdező kommentje:
Huh, kicsit akkor megkönnyebbültem. :) Köszönöm
2013. máj. 1. 14:49
 13/29 anonim ***** válasza:
23%
Csak tudnám,hogy minek akkor 3 gyerek,ha még élnetek sincs miből...annyira felelőtlenek az emberek!!Pedig felnőttek vagytok!!
2013. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi gyökeret. Téged is kár volt bevállalni a szüleidnek , ha előre látták volna. A mai világban semmire nincs garancia.Nekünk 1 van , de amikor bevállaltuk nem így éltünk, ha ezen múlna most nem lehetne családunk.
2013. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Bocs, kedves utolsó, de minek ítélkezel, ha nem ismered a körülményeket???? Ne feledd, hogy a te jó sorsod is megváltozhat egyszer....
2013. máj. 1. 15:05
 16/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az utolsó a 13-asnak szólt!
2013. máj. 1. 15:05
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

Mert aztán ma nagyon biztosak a munkahelyek.

A férjem 8 éve dolgozott ugyanott, én 6 éve, jól kerestünk így gondoltuk bevállalunk egy babát.

Két hónap különbséggel ( mikor a gyermekünk 3 éves volt) kirúgtak minket létszámleépítés miatt. Ha nem lett volna egy minimális tartalékunk és főleg családi segítségünk akkor nem tudtunk volna fizetni számlát sem.

Azóta rendbe jöttünk és élünk szépen, de sosem lehet tudni mit hoz a jövő.

Akinek nincs segítsége az mit tehet? Hát nem sokat.

Nekünk nem lesz több gyerekünk és ez a szánalmas, hogy nem mernek az emberek manapság egyet sem vállalni, mert nem becsülik a magyar,dolgozó embert.

2013. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%
Nem ítélkezni akartam,csak nem értem ezt.Hogy akkor miért kell 3 gyerek?Miért nem elég 2 vagy 1.Főleg,hogy albérletbe szülted mind a 3at.Én csak azt nem értem,hogy miért nem látják az emberek reálisan a saját életüket,hogy akadhatnak mindig gondok,problémák és akkor mi lesz a 3 gyerekkel,és a családdal?!
2013. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Mondtam, ne ítélkezz, ha nem ismered a részleteket.... köszi
2013. máj. 1. 15:18
 20/29 anonim ***** válasza:
19%

most így ahogy gondolkozok... Kecskeméten van a mercedes gyár és ott hatalmas lakóparkot húztak fel a munkásoknak (magyarul munkás szállót!) de oda családostól költöznek be...

5. voltam

2013. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!