Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi ajánlatos...

Milyen babakocsi ajánlatos egy 9hós babának?

Figyelt kérdés
Tönkrement a nagykocsink és másikat szeretnénk venni,mindenképpen kisebbet.Az esernyőkocsinak két mérete van:a nagyon kicsi és az eggyel nagyobb,ami olyan masszívabb.Ez utóbbihoz van lábzsák,meg ledönthető alváshoz.De az én kislányom már igen ritkán alszik a kocsiban,viszont most jön a tél,amikor a lábzsák hasznos dolog!Ja és egy fontos szempont,hogy a két babakocsi között min.15ezer forint különbség van!Szóval akinek van már tapasztalata azt szívesen fogadom!Köszönöm
2009. szept. 28. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro Magic 3 van, nagyon szeretjük!

Kicsire és könnyen összecsukható, jól irányítható, lábzsákos, könnyű. Életem egyik legjobb döntése! 27 ezerért vettem.

Konkrétan mit szeretnél? Lábzsákot, 3 vagy 4 kereket,...?

Ja, 11 hónapos a lányom. Ő sem alszik kocsiban.

2009. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem is tudom!Az az igazság,hogy a lábzsák és az esővédő(tető,kupola) elég fontos lenne.De fontos az is,hogy könnyű legyen,mert most egy bazi nehéz kocsim van:)!A kerék az az itteni útviszonyokhoz massziv legyen és 4kerekű!!!Aztán persze elsősorban olyan kéne,ami a babámnak megfelel!Azért is irtam kérdést,hogy lássam kinek milyen tapasztalata van,bár tudom,hogy minden gyerek más!
2009. szept. 28. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek a Magic-nek van 4 kerekű változata is. Esővédő nem volt hozzá, de lehet kapni univerzális esővédőt, és nem kerül sokba.

Ami nekem fontos volt még:

a háttámla és ülőrész párnázott, vastagabb legyen. Szerencsére a Magic-é ilyen. Én nem csalódtam.

Amikor keresgéltem, nekem a Giordani Compact és a Baby Design (?) Fortuna is nagyon tetszett.

Azokat nézted már?

A Graco kocsik is jók állítólag.

2009. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Millió babakocsit néztem már,szerintem ezért vagyok már így begolyózva!:) Ha két fajta lenne,semmi problémám nem lenne!:)

Köszönöm a segítséget,nézelődök még,aztán veszek egyet és az lesz!Punk-tum!:D

2009. szept. 28. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:

:DD

Én is így voltam vele!

Sok sikert! :)

2009. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!