Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elejtettetek mara babatokat?...

Elejtettetek mara babatokat? Total stresszbe vagyok, ugy erzem nagyon ugyetlen vagyok.

Figyelt kérdés
Ebben a honapban mar tobbszor ejtettem el a babat, masfel eves, pl. ugy h amikor lejott a csuszdan, a vegen nem tudtam elkapni es tulcsuszott, beverte a fejet, meg ilyenek, vagy beakad a laba az ajtoba, mikor tolom befele, pedig lassan mozgok, probalok figyelni, megis neha elofordulnak velem ilyenek...Nagyon feltem ot.
2013. máj. 2. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Hat valóban elég ügyetlen vagy, figyelj oda jobban.
2013. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy van valami koordinációs problémád? vagy idegi vagy a látásod nem jó? Ez nekem gyanus lenne ha többször előfordult már. Miben toltad amikor beakadt a lába? babakocsiban?
2013. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem eleg eles a latasom, de attol latok kozelre, vagy a lataselesseg vesztes is befolyasolna?
2013. máj. 2. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer mindenkivel megesik: az én fiam is esett úgy orra a csúszda alján, hogy ketten vártuk az apjával lent; amikor elkezdett mászni, és még nem szoktam meg, hogy körülöttem kotor, jópárszor ráléptem a kis ujjaira.

Viszont nálad ez tényleg sokkal gyakoribbnak tűnik az átlagosnál, járt utána, ahogy a többiek írták.

2013. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szemészretre de gyorsan!
2013. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudod hogy rossza a látásod és nem teszel ellne akkor felelőtlen vagy és ezzel veszélyezteted a gyerekdet. nem csak a látás élesség lehet a gond hanem hogy nem ott vannak a dolgok ahol látod hanem mondjuk pár cm-rel odébb.
2013. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!