Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró piros kiütések a babán?

Apró piros kiütések a babán?

Figyelt kérdés
4 hónaposomnak kis kiütései lettek. Nem hólyagosak, nem égővörösek, a kezein van sok, a tarkóján látok egy kettőt de máshol nem. Mosószert, öblítőt nem váltottam eddig nem volt gond . Valakinél volt már ilyen? Vigyem el inkább orvoshoz?
2013. máj. 2. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű lenne elvinni orvoshoz. Ez lehet meleg kiütés is, bár akkor a kis mellkasán, hátán is lenne.
2013. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez van a 9 hónapos kisfiamon. Az arcán, mellkasán, hátán. Meleg kiütése van. Nem tudnak nagyon csinálni vele semmit, védőnénink azt mondta egy hét alatt talán elmúlik. Ja azt javasolták, ha nagyon meleg van többször fürdessem meg.
2013. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg kiütés, akkor az Alsol 1 nap alatt elmulasztja :)


Ha nem vagy benne biztos - vidd orvoshoz! Képkeresőben keress rá! :)

2013. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A meleget már leírták előttem, lehet valami ételtől is, ha szoptatod. Én fiamon pl kis piros pöttyök lettek, ha sós mogyorót ettem.
2013. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melegkiütés - nálunk a frezyderm folyékony hintőpor mulasztotta el nagyon hamar.
2013. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elvittem azért orvoshoz és tényleg csak melegkiütés. De legalább megnyugodtunk. A hintőport kipróbáljuk köszönöm a tippet. Zöld kezek mentek:-)
2013. máj. 6. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!