Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák dolgoztok valamit?

Kismamák dolgoztok valamit?

Figyelt kérdés
Otthoni munkára gondolok. Féléves a fiam, örökmozgó már most, de szeretnék valamit csinálni. Amivel ki tudnám egészíteni a GYED-et, és nem kell egész nap foglakozni vele. Van aki csinál valami ilyesmit? Ha igen, akkor mit, és hogy lehet valami ilyen munkát találni?
2013. máj. 2. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Fordításokat vállalok,heti 8-10 órámat veszi igénybe.

alvásidőben pont jó.

2013. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GYED mellett HIVATALOSAN nem dolgozhatsz!
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjjel egykor császároztak, délelőtt már telefon-net dolgoztam....azóta is. Nincs sok választásom, mert a megélhetésünk tulajdonképpen rajtam múlik, ha én nem csinálom akkor a férjem sem tud dolgozni és nem lenne miből élni....nem egyszerű, aludni max. 4-6 óra, néha nagyon fáradt vagyok, de ez van, ja és 3 gyerekünk van. Ha megteheted ne dolgozz:-)
2013. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is hivatalosan akarnék csinálni valamit, mert akkor úgyse sok jutna belőle nekem. Egyelőre még nagyon szűkösen, de megtehetjük, hogy ne keljen dolgozni, de jó lenne egy kis mellékes, hogy néha ki is tudjunk mozdulni és hónap végén, ne csak víz meg kenyér legyen itthon.
2013. máj. 3. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!