Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Már...

Mit csinálok rosszul? Már kivagyok!

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám,este fél 8kor fürdés,utána cici és el is alszik,saját szobájába a kiságyba.Aztán alszik fél-1 órát, 9 körül ébred,és utánna az istenért sem akar visszaaludni.

Éjfél körül alszik el újra!Az éjjel is fél 1kor aludt el. Még hajnalba is ébred enni,minimum kétszer,de van hogy óránként.Mi baja lehet?Első baba!Tanácsokat kérnék!Köszönöm!


2013. máj. 2. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz tanácsot adni ismeretlenül, de nem lehet, hogy a foga kínozza? A lányom ugyan ilyen idősen csinálta ezeket az éjjeli ébredéseket és 5,5 hónaposan már kint volt az alsó kettő foga. Én akkor a fogzásnak tudtam be. Most jön a 7. foga a kisasszonynak és tegnap éjszaka óránként kelt fel. :-(
2013. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,jön a foga,ezt tudjuk már 2 hete kinlódik vele. :(

Ecseteljük is neki,meg minden.Én is gondoltam erre,hogy azért ébred éjjel annyiszor.De miért nem alszik vissza 9től??Miért csak éjfélkor hajlandó elaludni?Olyankor nem sír,nem nyűgös,játszik,elvan,csak épp nem alszik :(

2013. máj. 2. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom az első fogak kibújása előtt 1hónapig csinálta hogy éjjel kb 2kor kelt, vigyorgott mint a vadalma :D. mint aki kialudta magát fenn hancúrozott. szerencsére csak 1 óráig tartott aztán vissza aludt. de fájdalomnak semmi jele nem volt. most már nagyobb a leányzó, 1 éves múlt, azóta már kibújt pár foga, most jönnek a kisőrlők, de észre se vesszük szinte őket, Osanit nevű homeos bogyót használunk ez nekünk ébredésekre is bevált! végig alussza az éjjeleket, és nem mondani meg róla hogy fogzik.
2013. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia.

nekem a doki azt mondta fogzáskor nurofent nyugodtan lehet adni

2013. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el van csúszva a napirend, és az esti alvás neki még "a" délutáni vagy "az egyik" délutáni, ami egyébként átlag egy óra, aztán felébred, ébren van mint este, és aztán jön neki "az este". Attól függ, napközben hányszor alszik, mikor ébred, valahogy el kell csúsztatni az időpntokat, napi 10-20 perccel korábban felébreszteni délután, 1 hét alatt rendeződik.
2013. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Kipróbáltuk a homeos dolgokat is,de nekünk semmit se használt.A Nurofent is,de az meg olyan neki,mint valami gyümilé,észre se vesszük a jótékony hatását.:D :(

Ez az,hogy nappal sem alszik sokat.Délelőtt 1 órácskát,és délután 2x fél órát,és ennyi.Ezért nem értem,hogy akkor este-éjjel,miért nem akar aludni,hát nem álmos.?!

Amugy annyira nem viseli meg a fogzás,sokat nyáladzik,meg mindent a szájába vesz,de ennyi.

2013. máj. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!