Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik?

Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos. 2-3 hete szinte minden ételt elutasít. Eddig is voltak problémák a zöldségekkel,nem nagyon ette a főzelékeket,de legalább voltak kedvencei,amit megevett. Gyümölcsöt mindig evett,abból is voltak kedvencei. Most pedig mindent elutasít,kiköpi,összeszorítja a száját,elfordul. Egyedül a tejpépet eszi meg továbbra is,de azt is csak vacsorára. Először a melegre fogtam,de hetek óta tart ez a kínszenvedés és nem tudom,mit tehetnék? Illetve aggódom,hogy nem eszik zöldséget :(
2013. máj. 3. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az én kislányommal ez megy 3 hónapos kora óta most 7,5 hónapos. A védőnő szerint a fogai zavarják..... Szerintem csupán egy rossz evő babáról van szó! Nálunk ez úgy néz ki, hogy akkoriban nem ment az anyatej, tápot próbáltam az még úgy sem ment. Aztán 3,5 hósan elkezdtem a hozzátáplálást ami kezdetben ment a tej nem ment, aztán van hogy egyik sem megy van hogy a kanalas nem megy a tej megy és van fordítva is. Most jelenleg a kanalas megy a tej nem. Főzelékben pl most egyáltalán nem fogadja el amit főzök neki, meg boltiból is csak a Hamét. Szóval kitartás, ne aggódj!
2013. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám azt, ha tápszeres, hogy nagyon felhígítanám tápszerrel. A fiamnál bevált. Van, hogy elég levesszerűre sikerül, de megeszi. Vagy felesbe raknám tejpépbe.

Ha anyatejes, akkor fejj le egy kicsit, és hígítsd fel azzal, hátha úgy jobban csúszik neki.

2013. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!