Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok valamit tanácsolni?...

Tudnátok valamit tanácsolni? Járt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos. Az elejétől kezdve a saját ágyikójában aludt. Szerencsére nagyon nyugodt baba így ezzel sosem volt gond. Most vagyunk túl egy torokgyulladáson és azóta a lányom minden hajnalban 2 körül felébred és addig kiabál míg át nem hozzuk magunkhoz. Ott rögtön elalszik. Addig oké volt, amíg beteg volt. Akkor természetesen nem is gondolkoztam egy percig sem, de vagy 3 napja úgy érzem hülyére vesz a gyerek. Beszokott volna közénk? Mit csináljak? Vissza akarom állítani a régi rendet. Tanácsok?
2013. máj. 3. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki,hogy ez csak amiatt volt mert beteg volt.de már meggyógyult és a nagylányok már egyedül alszanak hasonlók.amikor éjjel sír,menj be nyugtasd meg de ne vedd ki.puszild meg gyere ki.hagyd sírni egy picit(ha más baja nem lehet) és megint menj és megint csak puszi nyugiztatás és közben mondd végig h itt kell aludni és amugy is blabla..én így csinálnám,egy darabig rossz hogy sír de hidd el ért mindent és meg fogja unni hogy nincs "eredménye" a sírásnak
2013. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fiamnál bevált ez pedig kb 8-9 hónapos volt mikor folyton sírt hogy menjek be.már nem sír mert tudja,hogy max 2 percet vagyok nála többet nem... első vagyok
2013. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!