Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még valaki aki hasonló...

Van még valaki aki hasonló problémákkal küzd/küzdött? Tudsz valamit tanácsolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

anorexiás voltam 170cm vagyok anorexiásan 35kilo volt a végső súly, ott rosszul lettem felhíztam fél év alatt 45 kilóra most 48-52kilo között ingadozok, még mindig vékony vagyok ezt onnan gondolom hogy a havim még mindig nics meg, de most elkezdett feszülni az a farmerom ami jó volt 40kilósan és most bepánikoltam hogy hízok és megint kezd ez a fura érzés elfogni, de nem akarok visszaesni és megint a kaja a központi gondolkodás témám lenni és a folyamatos rosszullétek

mit tegyek


2012. szept. 21. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:

pl a mai étkezésem

tudom ez már sok vagy csak én látom így?

reggeli 1szelet közepes nagyságú barna kenyér 1db főtt tojás, 1paprika, 1db paradicsom

tízórai 125grammos activia natur joghurt

ebéd 2tányér kisebb spenótfőzelék 1db főtt tojás

uzsonna 2db szilva, 3 fürt szőlő-ha számít 2fürt lila 1fürt fehér-anya kapta a szomszédoktól szóval házi ha ez számít valamit

vacsora 1fürt szőlő 1 tálka fahéjas zabkása, abból a sima zabpehelyből, 150grammos natur joghurttal, 30g fehérjeshakkel

8felé megéheztem de nem akaetam nehezet enni így 1tál uborkasaláta 3db paradicsom 3db csemegeuborka 2db paprika ilyen vecses vágott féleséknek megcsinálva

péntekre mindig annyira éhes leszek ezt se értem

2012. szept. 21. 22:19
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Inkább attól pánikolj, hogy csontos legyél. A srácok rád sem fognak nézni. A húsos lányokat inkább szeretik, mint a csont soványakat. Ezt most első kézből tudod meg, ugyanis nem csaj vagyok. Egyik sem jó, de a kisebbik rossz a kissé túlsúlyos. És ők szerintem menstruálnak is. :)
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tenyleg nagyon sovany lehetsz meg,de mar legalabb nem eletveszelyesen beteg aneroxias testü csaj.Mindenesetre gratulalok,hogy 35 ! kilorol kb .52 kg-ra "felhiztal"!!!Oriasi lepes,es tudom,hogy nem könnyü,de csak igy tovabb!Felejsd el a gyerekmeretü farmerjaidat,hidd el nem szexi es nem egeszseges.Tudom,hogy a legtöbb fiunak a vekony de CSINOS lanyok jönnek be,nem a csontvaztestüek.Edd azt,ami jolesik,ha esetleg parazol hogy "elhizol" -ami eleg VALOSZINÜTLEN-akkor sportolj olyat,amit szeretsz.Ezzel ugy szedsz fel kilokat,hogy közben FORMASODSZ,IZMOSODSZ.En csak tudom,ugyanebben a cipöben jarok/jartam mint te.Kitartast es sok sikert!
2012. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a húst tedd bele az étrendedbe.

napi kettőbe legalább.

csirkemell,csirkecomb,hal stb.

és kezd el edzeni valamit,lehetőleg csoportban.

2012. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj hogy leírom őszintén a véleményem, de gondolj sokszor a szavaimra.


Undorítóan nézhettél ki 35 kg-an. Te már egy halálfejű lény lehettél és nem nő. Talán most kezdhet visszajönni az emberi alakod. Számold ki hogy mennyi lenne a magasságodhoz az ideális súly és ahhoz tartsd magad. Soha ne menj alá, mert megint minden leszel csak nő nem. És a pasik még bottal sem fognak hozzád érni. Egyél és beszélgess a szüleiddel majd ők segítenek túl élni a nehezét.

2012. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elözönek igaza van,meg ha kisse drasztikusan is fogalmazott 35 kiloval fel labbal a sirban voltal!!!Amellett hogy ELETVESZELYES eza a "suly",ILYESZTÖEN RONDA is!!!Hidd el,egyik pasinak se tetszik.Ha ismet meginognal,olvasd el e sorokat.A te MINIMALIS sulyod 50-52 kg,amivel szinten eleg vekonynak nezel ki,de legalabb csinosan;).
2012. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!